Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2013, 11:39

autor: Hed

Enslaved w bazie Steama. Czyżby firma Namco Bandai szykowała konwersję?

Enslaved – taki wpis pojawił się w bazie Steama. To może oznaczać, że pecetowa konwersja gry studia Ninja Theory jest w drodze. Wydawca tytułu jeszcze nie skomentował tego odkrycia.

Nazwa Enslaved pojawiła się w bazie Steama. Czy chodzi o grę studia Ninja Theory? - Enslaved w bazie Steama. Czyżby firma Namco Bandai szykowała konwersję? - wiadomość - 2013-08-15
Nazwa Enslaved pojawiła się w bazie Steama. Czy chodzi o grę studia Ninja Theory?

W bazie Steama pojawiła się nazwa Enslaved, co może oznaczać, że firma Namco Bandai szykuje konwersję gry o tym tytule z konsol. Enslaved: Odyssey to the West to produkcja studia Ninja Theory z 2010 roku, która zebrała niezłe oceny, ale na Xboksie 360 i PlayStation 3 sprzedała się słabo. Być może wydawca uznał, że warto spróbować szczęścia na pecetach? Enslaved często bywa określane mianem jednej z bardziej niedocenionych gier tej generacji.

Pojawienie się wpisu poświęconego Enslaved w bazie Steama to za mało, żeby ostatecznie stwierdzić, czy konwersja jest w drodze. Warto jednak pamiętać, że w podobny sposób nie raz dowiadywaliśmy się o planach przeniesienia danej gry na pecety. Po drugie, firma Namco Bandai nie unika wydawania swoich tytułów na tej platformie. Dowodem są chociażby Ace Combat: Assault Horizon czy Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3. Druga z gier wyjdzie na PC pod koniec tego roku.

  1. Oficjalna strona firmy Namco Bandai

Enslaved: Odyssey to the West to przygodowa gra akcji, która rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie i opowiada historię Monkey’a oraz Trip. Dwójka przemierza pozostałości znanego nam świata, w którym na ocalałych ludzi poluje armia robotów. Produkcja spodobała się graczom i recenzentom dzięki świetnym postaciom, ładnej stylistyce oraz intrygującemu zakończeniu. Enslaved doczekało się dodatku Pigsy's Perfect 10, poświęconego jednej z pobocznych postaci.