Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS3X360
Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 (X360)
OkładkaNaruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 (X360)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3

Trzecia pełnoprawna odsłona popularnego cyklu bijatyk studia Cyberconnect2, opowiadających o przygodach blondwłosego wojownika ninja imieniem Naruto.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | beat 'em up | na 2 osoby | Naruto

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Premiera

5mar2013

X360 PS3

Gry podobne do Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3

Def Jam: Icon

Dragon Ball Z: Burst Limit

Dead or Alive 4

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 to kolejna odsłona cyklu Naruto: Ultimate Ninja, opowiadającego historię blondwłosego ninja imieniem Naruto. Twórcą gry jest zespół CyberConnect2 – deweloper odpowiedzialny za poprzednie gry z Naruto w roli głównej.

Rozgrywka w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 po raz kolejny opiera się na dwóch głównych trybach. Pierwszym z nich jest bijatyka, w której wcielamy się w najpopularniejsze postaci stworzone przez Masashi’ego Kishimoto i walczymy na trójwymiarowych arenach. Gracze mają do wyboru większość postaci znanych z kart mangi. Każdy ninja posiada odmienny styl walki, oraz własną gamę niezwykle widowiskowych ataków specjalnych.

Oprócz niczym nieskrępowanych walk między dowolnymi postaciami w grze znajduje się również tryb fabularny. To właśnie w nim gracze mogą eksplorować uniwersum Naruto i wziąć udział w najsłynniejszych walkach znanych z kart mangi. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 opowie historię aż do momentu inwazji Dziewięcio-ogoniastego na Wioskę Liścia (w mandze i anime przedstawionej jako retrospekcja). Dzięki temu gracze będą mogli wcielić się m.in. w Trzeciego Hokage, który walczy z Kyuubim oraz Czwartego Hokage stającego naprzeciwko Tobi’ego.

Twórcy po raz kolejny zastosowali sprawdzony styl graficzny. Technika cel shading, stylizowana na anime, idealnie odwzorowuje specyficzny styl japońskiej animacji. Dzięki temu gracze mają wrażenie, że oglądają kolejny odcinek ulubionego serialu.

Ostatnia modyfikacja 10 stycznia 2013

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 563 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,4 / 10 na podstawie 193 głosów czytelników.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 cena w dniu premiery: 219,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
PS3