Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2013, 09:48

autor: Draug

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst – wersja pecetowa trafiła na rynek

Gra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst, czyli ulepszona wersja bijatyki osadzonej w popularnym uniwersum Naruto, zadebiutowała w wersji pecetowej. Premiera dotyczy również polskiego rynku, na którym tytuł wydała firma Cenega.

Okazuje się, że pecetowi gracze nie musieli czekać długo, aż rozwinięcie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 w postaci Full Burst, które na konsolach w Ameryce miało swoją premierę trzy dni temu, trafi również na pecety. Dziś tytuł zadebiutował bowiem na platformie Steam, gdzie można go kupić za 39,99 euro (w przeliczeniu około 167 zł).

Drogo? Na szczęście premiera dotyczy również rynku polskiego, na którym produkcja ukazała się nakładem firmy Cenega w sugerowanej cenie 79,99 zł (choć nasza porównywarka cenowa pozwoli Wam znaleźć znacznie korzystniejszą ofertę). Co prawda, nie przygotowano lokalizacji dla rodzimych graczy, ale za formę rekompensaty można uznać dodatek do każdego zamówienia w postaci 5 kart, na których umieszczono wysokiej jakości grafiki z najbardziej pamiętnymi wydarzeniami z gry.

Warto wspomnieć przy tej okazji o europejskim wydaniu pakietu, który ulepsza Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 do edycji Full Burst. Na PlayStation Network jest on dostępny od 23 października i kosztuje 39 zł, natomiast na Xbox Live powinien pojawić się jeszcze dzisiaj (za podobną kwotę).

Zawierająca dużo dodatków edycja Full Burst za 79,99 zł to gratka dla każdego pecetowego miłośnika gier z Naruto. - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst – wersja pecetowa trafiła na rynek - wiadomość - 2013-10-25
Zawierająca dużo dodatków edycja Full Burst za 79,99 zł to gratka dla każdego pecetowego miłośnika gier z Naruto.

Przypomnijmy, że wydanie Full Burst to jedyna sposobność dla posiadaczy „blaszaków”, by zapoznać się z omawianą bijatyką (zawierającą też tryb fabularny), osadzoną w popularnym uniwersum Naruto. W grze bierzemy udział w wydarzeniach toczących się podczas Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi, wcielając się w tytułową postać Naruto. Ulepszona wersja oferuje dodatkowy rozdział, koncentrujący się wokół pojednania Itachiego Uchiha i Sasuke, możliwość zagrania jako Kabuto w trybie Versus, 100 nowych wyzwań, a także niedostępne wcześniej kostiumy dla bohaterów.

Warto wspomnieć, że konsolowe wersje Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 ukazały się w marcu bieżącego roku. Mimo że mamy tu do czynienia ze znaczną obsuwą, jeśli chodzi o debiut edycji pecetowej, październikowy termin premiery jest i tak stosunkowo korzystny dla graczy, zważywszy że według pierwotnych doniesień wydanie to miało ukazać się dopiero zimą.