Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2013, 10:40

autor: Góral

Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition debiutuje na PC

Gra Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition jest już dostępna w sklepie Steam i w ramach usługi PlayStation Network. Jest to ulepszona edycja produkcji z 2010 roku, zawierająca dodatek Pigsy’s Perfect 10 i kilka skórek dla postaci.

Dziś ma miejsce premiera gry Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition w wersji na komputery PC i konsolę PlayStation 3. Tytuł jest już dostępny na Steamie w cenie 19,99 euro (około 84 zł), w usłudze PlayStation Network (79 zł) oraz w sklepie Muve.pl (69,99 zł).

Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition dostępne jest na Steamie i w PlayStation Network. - Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition debiutuje na PC i PlayStation 3 - wiadomość - 2013-10-25
Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition dostępne jest na Steamie i w PlayStation Network.

Premium Edition, o której dowiedzieliśmy się kilkanaście dni temu, zawiera dodatek Pigsy’s Perfect 10 i kilka skórek dla postaci. Poniżej znajdziecie minimalne wymagania systemowe, niezbędne do odpalenia tej niedocenionej gry na komputerze PC:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.20GHz lub AMD Athlon 64 X2 4600+;
  • Karta grafiki: Nvidia Geforce 9600 lub ATI Radeon HD 4850;
  • Pamięć: 2 GB RAM;
  • System operacyjny: Windows XP SP2, Vista lub nowszy.

Enslaved: Odyssey to the West pierwotnie ukazało się w październiku 2010 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Produkcja studia Ninja Theory zebrała bardzo pozytywne opinie w mediach (średnia w serwisie Metacritic wynosi 82 punkty w wersji na sprzęt firmy Microsoft). Niestety wysoka jakość gry nie poszła w parze z wynikami finansowymi. Według oficjalnych danych firmy Namco Bandai, podanych w maju 2011 roku, tytuł trafił do zaledwie 750 tys. osób.

Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition debiutuje na PC i PlayStation 3 - ilustracja #2

Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition debiutuje na PC i PlayStation 3 - ilustracja #3Enslaved: Odyssey to the West to gra akcji stworzona przez studio Ninja Theory, znane z takich produkcji jak Heavenly Sword i DMC: Devil May Cry. Historia opowiada o losach zwinnego i silnego mężczyzny Monkey’a, który zostaje zmuszony pomóc młodej dziewczynie Trip dostać się do domu. Akcja tytułu rozgrywa się w niegościnnym, postapokaliptycznym świecie opanowanym przez maszyny.

Enslaved: Odyssey to the West pierwotnie ukazało się w 2010 roku. - Enslaved: Odyssey to the West Premium Edition debiutuje na PC i PlayStation 3 - wiadomość - 2013-10-25
Enslaved: Odyssey to the West pierwotnie ukazało się w 2010 roku.