Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2013, 09:47

autor: Góral

Nowe The Humble Weekly Sale (m.in. Splice, Auditorium oraz Pulse)

Przez najbliższych 6 dni, w ramach akcji The Humble Weekly Sale sprzedawane są gry studia Cipher Prime. Do promocji załapały się takie produkcje jak Splice, Auditorium czy też Pulse.

The Humble Weekly Sale z grami studia Cipher Prime. - Nowe The Humble Weekly Sale (m.in. Splice, Auditorium oraz Pulse) - wiadomość - 2013-10-25
The Humble Weekly Sale z grami studia Cipher Prime.

Wystartowała kolejna, cotygodniowa promocja The Humble Weekly Sale. Przez najbliższych 6 dni za niewielkie pieniądze można nabyć kilka ciekawych gier niezależnych od studia Cipher Prime. Wpłacając dowolną sumę otrzymacie:

Należy pamiętać, że kod do wykorzystania w sklepie Steam dostaniecie po zainwestowaniu przynajmniej jednego dolara. Dodatkowo osoby, które wydadzą co najmniej 6 dolarów, otrzymają:

Ostatnia z wymienionych to najnowsza produkcja tego studia, którą obecnie można nabyć jedynie w tej paczce. Oprócz tego do zestawów dołączane są ścieżki dźwiękowe zakupionych produkcji, a wpłaty rozdziela się pomiędzy organizatorów akcji, dewelopera oraz organizacje charytatywne Child’s Play Charity i Electronic Frontier Foundation.

Jednocześnie przypominam, że jeszcze przez cztery 4 dni trwać będzie akcja The Humble Bundle: PC and Android 7, w ramach której można załapać się na takie gry jak Worms Reloaded, Greed Corp, Ticket to Ride, The Bard’s Tale czy też Anomaly Korea.