Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2020, 18:03

autor: Froozyy

GTA 5 trafiło do oferty Xbox Game Pass

Od dzisiaj w usłudze Xbox Game Pass na konsolach dostępne jest GTA V. Posiadacze Xbox Game Pass Ultimate (trzy miesiące tego abonamentu nowi użytkownicy nadal mogą nabyć za 4 złote) oraz Xbox Live Gold zagrają również w GTA Online.

Biblioteka gier w Xbox Game Pass ciągle się rozszerza. - GTA 5 trafiło do oferty Xbox Game Pass - wiadomość - 2020-01-03
Biblioteka gier w Xbox Game Pass ciągle się rozszerza.

Od dzisiaj subskrybenci usługi Xbox Game Pass na konsolach mogą w ramach tego abonamentu zagrać w GTA V. Posiadacze Xbox Game Pass Ultimate (przypominamy, że nadal trwa promocja, dzięki której nowi użytkownicy za trzy miesiące płacą zaledwie 4 złote) oraz Xbox Live Gold otrzymają również dostęp do GTA Online ze wszystkimi aktualizacjami (w tym m.in. z Diamond Casino Heist). Co więcej, abonament pozwala także na zakup gotówki oraz różnych zestawów do GTA V z dziesięcioprocentową zniżką.

Warto także przypomnieć, że od 19 grudnia użytkownicy Xbox Game Pass na konsolach mogą zagrać w takie tytuły jak Wiedźmin 3 oraz finalny epizod Life is Strange 2. Dodatkowo w 2020 roku do usługi trafią także gry z cyklu Final Fantasy oraz trzy produkcje z serii Yakuza.