Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2020, 11:00

Mod Vice Cry przeniesie nas do Vice City w GTA 5

Zremasterowana dla GTA V wersja moda Vice Cry pozwoli nam ponownie odwiedzić nasze ulubione lokacje w Vice City. Oprócz nowej mapy, modyfikacja oferuje także kilka dodatkowych misji. Trzeba przyznać, że owoc czteroletniej pracy moderów wygląda naprawdę imponująco.

Wakacje w Vice City? - Mod Vice Cry przeniesie nas do Vice City w GTA 5 - wiadomość - 2020-01-07
Wakacje w Vice City?

Przypuszczam, że wielu z nas wspomina Grand Theft Auto: Vice City z nutką nostalgii w głosie. Wygląda jednak na to, że mamy świetną okazję, by przypomnieć sobie stare dobre czasy, a wszystko za sprawą modera lunchxbles, który niedawno opublikował mod Vice Cry: Remastered for Grand Theft Auto 5. Jak sama nazwa sugeruje - jest to modyfikacja, która pozwoli nam powrócić na ulice Vice City z wykorzystaniem GTA 5.

Od groma roboty

Autorzy projektu, działającego jako DLC, zadbali o szczegóły takie jak wnętrza, mapowanie nierówności na drogach czy szczegółowe modele wielu budynków. Dopracowane zostały także efekty odbić, pojawiły się nowe tekstury, a światła na skrzyżowaniach działają. Spory nacisk położony został również na kwestie techniczne, które odpowiadają za jakość oraz poprawne wyświetlanie grafiki.

Łezka się w oku kręci… - Mod Vice Cry przeniesie nas do Vice City w GTA 5 - wiadomość - 2020-01-07
Łezka się w oku kręci…

Co prawda Vice Cry nie pozwala nam na ponowne przejście historii znanej z oryginału, jednak oferuje szereg dodatkowych misji, dzięki czemu możemy spodziewać się czegoś więcej niż tylko zwiedzania Vice City bez przewodnika.

Prace nad modem trwały cztery lata, a jego udostępnioną wersję możecie pobrać stąd.

Ostatnia aktualizacja: 2020-01-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.