Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2019, 13:41

autor: Froozyy

Wiedźmin 3 trafi jutro do Xbox Game Pass

Przypominamy, że od jutra w usłudze Xbox Game Pass na konsolach dostępne będą nowe tytuły. W ręce graczy trafi m.in. Wiedźmin 3 oraz finalny epizod Life is Strange 2. Nadal trwa promocja dla nowych użytkowników, w której można nabyć trzy miesiące abonamentu za 4 złote.

Subskrybenci Xbox Game Pass od jutra będą mogli pograć w Wiedźmina 3. - Wiedźmin 3 trafi jutro do Xbox Game Pass - wiadomość - 2019-12-18
Subskrybenci Xbox Game Pass od jutra będą mogli pograć w Wiedźmina 3.

Subskrybenci usługi Xbox Game Pass na konsolach mogą mieć powody do zadowolenia. Już jutro ich katalog gier zostanie wzbogacony o takie tytuły jak Wiedźmin 3 czy też finalny epizod Life is Strange 2. Natomiast od wczoraj dostępna jest m.in. Untitled Goose Game. Warto też przypomnieć, że cały czas trwa promocja, dzięki której nowi użytkownicy za trzy miesiące Xbox Game Pass Ultimate płacą zaledwie 4 złote. Mowa tu o wariancie obejmującym dostęp do pecetowej i konsolowej przepustki, a także subskrybcji Xbox Live Gold.

Co więcej, na graczy czekają aktualizacje popularnych tytułów. Do Gears 5 zawitała nowa operacja wprowadzająca m.in. cztery postacie, trzy tryby gry oraz pięć map. Forza Horizon 4 doczekała się własnego trybu Battle Royale oraz kilku świeżych samochodów, a w Rocket League rozpoczęło się świąteczne wydarzenie.

Na koniec warto przypomnieć, że Tecmo Bowl Throwback oraz Headlander wkrótce znikną z katalogu Xbox Games Pass. W 2020 roku do usługi trafią także tytuły z cyklu Final Fantasy oraz trzy produkcje z serii Yakuza.