Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360PS3
Okładka Tecmo Bowl Throwback (X360)

Tecmo Bowl Throwback

Odświeżona odsłona klasycznej gry z automatów i starszych konsol. Produkcja stawia na zręcznościowe podejście do futbolu amerykańskiego.

Sportowe | futbol amerykański

Okładka Tecmo Bowl Throwback (X360)

producent: Koei Tecmo

wydawca: Koei Tecmo

data premiery gry:

29kwi2010

X360

1cze2010

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tecmo Bowl Throwback to przeróbka klasycznego hitu, który pierwszy raz pojawił się na automatach w 1987 roku (pod nazwą Tecmo Bowl). Gra, stworzona przez japońską firmę Tecmo (znaną z wielu ważnych produkcji, np. Dead or Alive, Fatal Frame, Ninja Gaiden) prezentuje bardzo zręcznościowe podejście do futbolu amerykańskiego.

Produkcja nie różni się znacznie od bardzo udanego pierwowzoru i ponownie stawia na zręcznościowy model rozgrywki, dzięki któremu gracze mogą poprowadzić swoją drużynę futbolową do zwycięstwa i jednocześnie dobrze się bawić. Do dyspozycji oddano klasyczne tryby rozgrywki: Preseason, Season i Pro Bowl oraz 32 drużyny do wyboru (ustawienia każdej z nich możemy zmieniać).

Oczywiście twórcy wzbogacili odświeżoną wersję gry o kilka ważnych elementów. Najciekawszym z nich jest zdecydowanie tryb rozgrywki wieloosobowej, który oferuje możliwości grania meczy przez Internet oraz rankingi i statystyki. Dzięki temu gracze mogą zmagać się w sieciowych turniejach z fanami Tecmo Bowl z całego świata.

W grze zastosowano modne rozwiązanie dwóch wersji graficznych, które znamy chociażby z The Secret of Monkey Island: Special Edition. Podczas zabawy możemy więc oglądać akcję w klasycznym, dwuwymiarowym ujęciu lub skorzystać z ulepszonego silnika 3D. To sprawia, że produkcja prezentuje się nieźle i jednocześnie zadowoli fanów pierwowzoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Tecmo Bowl Throwback

Wymagania wiekowe Tecmo Bowl Throwback

12+

Wymagania sprzętowe Tecmo Bowl Throwback

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
X360
PS3