Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCSwitchPS4XONE
Okładka Untitled Goose Game (PC)

Untitled Goose Game

Humorystyczna sandboksowa gra skradankowa, w której wcielamy się w złośliwą gęś. Naszym zadaniem jest zrujnowanie spokojnego dnia mieszkańcom niewielkiej wioski. Untitled Goose Game jest dziełem niezależnego australijskiego studia House House Games.

Logiczne | skradanki | widok izometryczny | humorystyczne | indie | Epic Store exclusive

Okładka Untitled Goose Game (PC)

data premiery gry:

20wrz2019

PC Switch

2020

PS4 XONE

Untitled Goose Game to humorystyczna gra skradankowa, w której kierujemy upartą i złośliwą gęsią sprawiającą problemy mieszkańcom niewielkiej wioski. Za produkcję odpowiada niezależne australijskie studio House House Games. Deweloper wydał w 2016 roku zabawną kooperacyjną grę sportową Push Me Pull You, która ukazała się na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4.

Mechanika

Untitled Goose Game rzuca nas na sporej wielkości trójwymiarową sandboksową mapę przedstawiającą niewielką wioskę, której mieszkańcy cieszą się sielskim życiem. Celem gry jest kompletne zrujnowanie ich spokojnego dnia. Wcielamy się bowiem w złośliwą gęś, która szuka zaczepki i możliwości sprawienia psikusa każdemu napotkanemu człowiekowi. Akcję gry obserwujemy z widoku izometrycznego. Sterując ptakiem, możemy wchodzić w interakcje z ludźmi oraz różnymi obiektami. Gra oferuje nam całą listę potencjalnych zdań, takich jak np. kradzież konkretnych przedmiotów czy zaatakowanie jakieś osoby. Niektóre z bardziej kompleksowych i złośliwych akcji są jednak ukryte i musimy je odkryć na własną rękę, korzystając z metody prób i błędów. W trakcie zabawy często musimy pozostać niezauważeni, zakradając się do celu przy wykorzystaniu rożnych osłon, takich jak np. gęste zarośla.

Kwestie techniczne

Untitled Goose Game posiada przyjemną dla oka i kolorową oprawę graficzną, korzystająca z minimalistycznego i komiksowego stylu wizualnego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 4,2 / 10 na podstawie 55 głosów czytelników.

Gry podobne do Untitled Goose Game

Klasyfikacja PEGI Untitled Goose Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PC
Switch
PS4
XONE