Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 grudnia 2019, 09:21

Untitled Goose Game – sprzedano milion egzemplarzy skradanki o gęsi

Untitled Goose Game, czyli nietypowa gra z gęsią w roli głównej, okazała się sporym przebojem. Autorzy poinformowali, że sprzedano już ponad milion egzemplarzy.

Gra o złośliwej gęsi okazała się zaskakującym przebojem. - Untitled Goose Game – sprzedano milion egzemplarzy skradanki o gęsi - wiadomość - 2019-12-31
Gra o złośliwej gęsi okazała się zaskakującym przebojem.
UNTITLED GOOSE GAME W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: House House Games
  2. Wydawca: Panic Inc.
  3. Gatunek: skradanka
  4. Platformy: PC, Switch, XONE, PS4

Studio House House Games ma powody do zadowolenia. Zespół pochwalił się, że sprzedaż jego najnowszej produkcji, czyli gry Untitled Goose Game, przekroczyła już milion egzemplarzy.

Przypomnijmy, że tytuł zadebiutował na PC i konsoli Nintendo Switch 20 września tego roku. Natomiast 17 grudnia produkcja trafiła na PlayStation 4 i Xboksa One. Gra oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Wydanie na PC dostępne jest na razie wyłącznie w sklepie Epic Games Store. Jest to czasowy exclusive dla tego serwisu i wydanie na Steam powinno ukazać się pod koniec przyszłego roku.

Untitled Goose Game spotkało się z ciepłym przyjęciem. Według serwisu Metacritic wersja na PC posiada średnią ocen na poziomie 79%. Wydanie na Switch uzyskało wynik 81%, podczas gdy w przypadku edycji na PlayStation 4 jest to 80%.

Gra chwalona jest za świeże pomysły i nietypowe mechanizmy skradankowe. Wielu recenzentów doceniło również doskonały humor.

  1. Oficjalna strona gry