Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 grudnia 2019, 09:09

Nvidia pokazała piękne wideo z Microsoft Flight Simulator

Firma Nvidia podzieliła się nowym filmikiem z Microsoft Flight Simulator. Pokazuje on imponujący poziom detali otoczenia w grze.

W Microsoft Flight Simulator zagramy w przyszłym roku. - Nvidia pokazała piękne wideo z Microsoft Flight Simulator - wiadomość - 2019-12-31
W Microsoft Flight Simulator zagramy w przyszłym roku.

W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję obejrzeć wiele imponujących materiałów wideo z Microsoft Flight Simulator, czyli kolejnej odsłony klasycznego cyklu cywilnych symulatorów lotu. Aby umilić nam końcówkę roku, firma Nvidia udostępniła nowy filmik z tej produkcji. Pochodzi on z wersji pre-alfa, ale i tak daje dobre pojęcie o tym, co zaoferuje ten projekt pod względem oprawy graficznej.

Materiał trwa niecałą minutę, a jakości obrazu szkodzi kompresja Twittera, ale mimo to wideo prezentuje się szalenie imponująco. Poziom detali otoczenia robi ogromne wrażenie i miejscami gra ociera się o prawdziwy fotorealizm.

Microsoft Flight Simulator zmierza na pecety i Xboksa One. Premiera zaplanowana została na przyszły rok. Gra dostępna też będzie w ramach usługi Xbox Game Pass.

Część z fanów uzyskała już dostęp do wczesnej wersji gry w ramach zamkniętych testów. Wybierani są oni z osób zapisanych do Insider Program. Jeśli chcecie spróbować szczęścia, to rejestracja jest cały czas otwarta.

Przypomnijmy, że ostatnie tygodnie były bardzo obfite dla osób czekających na Microsoft Flight Simulator. Podczas imprezy X019 pokazano nowy zwiastun, a później mieliśmy okazję obejrzeć obszerny gameplay. Dowiedzieliśmy się także, na jakim sprzęcie działa gra podczas prezentacji oraz poznaliśmy sporo informacji na temat wirtualnych kokpitów, z których skorzystamy podczas rozgrywki.

  1. Oficjalna strona gry