Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2019, 08:43

autor: Aquma

Piękne miasta w 4K i 60 FPS - Microsoft Flight Simulator na gameplayu

W sieci pojawił się obszerny gameplay z Microsoft Flight Simulator. Materiał skupia się na zaprezentowaniu wyglądu kilku europejskich miast i robi oszałamiające wrażenie.

Barcelona w Microsoft Flight Simulator. - Piękne miasta w 4K i 60 FPS - Microsoft Flight Simulator na gameplayu - wiadomość - 2019-11-15
Barcelona w Microsoft Flight Simulator.

Na kanale serwisu IGN pojawił się obszerny gameplay z Microsoft Flight Simulator, na którym widzimy, jak prezentują się europejskie miasta z lotu ptaka - mowa m.in. o Barcelonie, Brukseli, Kopenhadze, Florencji czy Zurychu. Materiał trwa przeszło trzynaście minut i pokazuje grę w rozdzielczości 4K i 60 klatkach animacji na sekundę. Możecie go zobaczyć poniżej.

Trzeba przyznać, że film robi naprawdę oszałamiające wrażenie. Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że jest to prawdopodobnie najpiękniejsza gra, jaką kiedykolwiek miałem okazję zobaczyć. Oprawa w niektórych momentach ociera się o fotorealizm. Poszczególne miasta zostały odwzorowane pieczołowicie, z uwzględnieniem topografii terenu, a nawet charakterystycznych miejsc, których odnalezienie nie sprawia żadnych problemów. Świetne wrażenie robi też system pogodowy oraz oświetlenie zmieniające się w zależności od zachmurzenia czy pory dnia.

Poznaliśmy również listę producentów, których maszynami polatamy w dziele Microsoftu. Będą to: Airbus, The Boeing Company, CubCrafters, Daher, Diamond Aircraft Industries, ICON Aircraft, Robin Aircraft oraz Textron Aviation. Z kolei na poniższym obrazku po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć interfejs użytkownika.

Microsoft Flight Simulator - UI. - Piękne miasta w 4K i 60 FPS - Microsoft Flight Simulator na gameplayu - wiadomość - 2019-11-15
Microsoft Flight Simulator - UI.

Przypominamy, że Microsoft Flight Simulator zmierza na komputery i konsolę Xbox One. Produkcja trafi do sprzedaży w 2020 roku.

  1. Microsoft Fligh Simulator - strona oficjalna