Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2019, 17:06

32 GB RAM, RTX 2080 Ti - tego wymagał Microsoft Flight Simulator na X019

W czasie X019 zaprezentowano materiały pochodzące z Microsoft Flight Simulator. Jeden z użytkowników Reddita, biorący udział w imprezie, zdradził specyfikację sprzętu, na którym uruchomiono produkcję, oraz podzielił się swoimi wrażeniami odnośnie rozgrywki.

Piękno kosztem wymagań sprzętowych? - 32 GB RAM, 2080 GTX Ti - tego wymagał Microsoft Flight Simulator na X019 - wiadomość - 2019-11-18
Piękno kosztem wymagań sprzętowych?

Podczas X019 zaprezentowano nowe materiały z Microsoft Flight Simulator. Dodatkowo uczestnicy imprezy mieli okazję zagrać w demo produkcji. Wśród nich znalazł się użytkownik Reddita, kryjący się pod pseudonimem joshuan542, który nie tylko podzielił się swoimi wrażeniami z rozgrywki, ale zdradził także specyfikację komputera wykorzystanego do uruchomienia tytułu.

Według informacji zamieszczonych w poście wynika, że Microsoft Flight Simulator działał na komputerze posiadającym kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti, 32 GB RAM oraz procesor Intel Core i7 (prawdopodobnie 9700K). Na razie ciężko powiedzieć, czy będą to faktyczne wymagania sprzętowe produkcji.

Na przedstawionym powyżej sprzęcie produkcja działała w 4K. O tym, jak pięknie wygląda Microsoft Flight Simulator w takim wydaniu, mogliśmy się przekonać już wcześniej, za sprawą gameplayu udostępnionego przez serwis IGN.

Bardzo dobre wrażenie wywarł również sam model lotu. W Microsoft Flight Simulator pojawiła się opcja zmiany pory dnia oraz warunków atmosferycznych w czasie pilotowania samolotu. Przekłada się to na zachowanie maszyny, która niemal natychmiast reaguje na zmianę pogody. Sam kokpit jest natomiast w pełni funkcjonalny, co zwiększa realizm zabawy.

Warto przypomnieć, że Microsoft Flight Simulator ukaże się w 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One.