Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2019, 11:55

autor: AlexB

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację

Już po raz 15. serwis GRYOnline.pl wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie możecie wziąć udział w specjalnych licytacjach interesujących gadżetów, z których w tym roku wyróżnia się unikalna figurka z Cyberpunka 2077. Ponadto cały zysk z niedzielnej sprzedaży abonamentów zostanie przekazany na rzecz fundacji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 27. - GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - wiadomość - 2019-01-12
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 27.

Za trzy dni odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Serwis GRYOnline.pl już po raz 15 wspiera tę szlachetną inicjatywę. Tradycyjnie, cały dochód z zakupionych lub przedłużonych w niedzielę abonamentów zostanie przekazany na konto WOŚP. Ponadto w serwisie Allegro trwają specjalne licytacje przygotowanych przez nas interesujących gadżetów. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym spisem.

Uwaga! Nie wysyłamy przedmiotów poza granice kraju

Figurka Cyberpunk 2077

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #2

Koniec aukcji – 17 stycznia, 16:07:30

Prawdziwy unikat i gratka dla kolekcjonerów. Figurka z gry Cyberpunk 2077, która była rozdawana przedstawicielom prasy podczas zamkniętych pokazów tytułu na tegorocznych targach E3 oraz gamescom. Ma ona około 20-25 cm wysokości i znajduje się w oryginalnym pudełku.

 1. Link do aukcji

Fallout 76 - kolekcjonerka z hełmem i gadżety

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #3

Koniec aukcji – 16 stycznia, 10:30:46

Choć Fallout 76 nie wszystkim przypadł do gustu, jego edycja kolekcjonerska może stanowić cenne uzupełnienie zbiorów miłośników uniwersum. Podczas naszej WOŚP-owej aukcji możecie wylicytować jedną z nich. W jej skład, prócz samej gry w wersji na Xboksa One, wchodzą hełm pancerza wspomaganego T-51, torba West Tek, świecąca w ciemności mapa Wirginii Zachodniej o wymiarach 53 cm x 53 cm, 24 figurki kolekcjonerskie, ekskluzywny steelbook oraz dodatkowe atrakcje wewnątrz tytułu. Ponadto do tego wydania dołączamy kilka innych gadżetów – drugie stalowe pudełko, zabawkę Vault Boy (Bobblehead), przypinki, koszulkę oraz butelkę na wodę.

 1. Link do aukcji

Frostpunk - gra, koszulka, przypinka, soundtrack

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #4

Koniec aukcji – 15 stycznia, 10:10:52

Frostpunk był jednym z największych tegorocznych polskich hitów. Jeśli jeszcze nie posiadacie tego tytułu (lub posiadacie, lecz macie chrapkę na dodatkowe gadżety) i chcecie przy okazji wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, to ta aukcja powinna Was zainteresować. Jej przedmiotem jest kopia gry w edycji wiktoriańskiej podpisana przez pracowników studia 11 bit, koszulka z nadrukiem, metalowa przypinka oraz skomponowana przez Piotra Musiała ścieżka dźwiękowa, nagrana na płycie winylowej.

 1. Link do aukcji

This War of Mine na Switcha z gadżetami

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #5

Koniec aukcji – 17 stycznia, 10:07:13

Frostpunk to nie jedyne dzieło studia 11 bit, które znalazło się wśród naszych aukcji zorganizowanych z okazji 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez najbliższe kilka dni na Allegro będzie również dostępne This War of Mine w wersji na Nintendo Switch z atrakcyjnymi gadżetami – oficjalną koszulką, przypinką oraz nerką z logiem producenta.

 1. Link do aukcji

Quake Champions - Scalebearer Edition z figurką

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #6

Koniec aukcji – 17 stycznia, 09:46:39

Teraz coś dla fanów dynamicznych strzelanek FPP spod znaku kultowej serii od id Software. Przez najbliższe sześć dni można licytować Quake Champions Scalebearer Edition, która daje dostęp do wszystkich przyszłych czempionów w grze. Ponadto w zestawie znajduje się 30-centymetrowa, ręcznie malowana figurka Scalebearera.

 1. Link do aukcji

NBA 2K19 na PS4 oraz XO z autografami Marcina Gortata

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #7

Koniec aukcji - 17 stycznia, 09:59:40 (XO); 17 stycznia, 09:58:01 (PS4)

Podobnie, jak miało to miejsce w ostatnich latach, na liście naszych WOŚP-owych akcji znalazła się najnowsza odsłona cyklu NBA 2K z podpisami naszego rodzynka w tej najlepszej lidze koszykówki na świecie, czyli Marcina Gortata. Tym razem można ją zakupić w dwóch wersjach – na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

 1. Link do aukcji wydania na PS4
 2. Link do aukcji wydania na XO

Soulcalibur VI - kolekcjonerka na PS4 plus gadżety

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #8

Koniec aukcji – 16 stycznia, 12:59:33

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspiera również wiedźmin Geralt, choć tym razem nie w swojej solowej grze, lecz przy okazji gościnnego występu w Soulcalibur VI. Do wylicytowania jest edycja kolekcjonerska tego tytułu, której główną atrakcją jest figurka Sophitii, wraz z gadżetami – czterema naklejkami z bohaterami, talią kart, dwiema różnymi koszulkami, brelokiem na klucze oraz metalowym platem do przyklejenia na ścianę.

 1. Link do aukcji

Shadow of the Tomb Raider na Xbox One X i gadżety

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #9

Koniec aukcji – 16 stycznia, 13:09:59

Lara Croft powróciła w ubiegłym roku w nowej grze, zatem nie mogło jej zabraknąć na WOŚP-owej kweście. Przedmiotem kolejnej licytacji jest Shadow of the Tomb Raider w wersji na Xboksa One z autografem Karoliny Gorczycy, która w polskiej lokalizacji dubbinguje słynną panią archeolog. Ponadto w zestawie znajdują się gadżety – litografia, kolekcjonerska karta, naszywki, brelok, koszulka i medal ambasadora marki.

 1. Link do aukcji

Moonlighter - Signature Edition na PS4 i gadżet

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #10

Koniec aukcji – 16 stycznia, 13:19:27

Moonlighter, czyli utrzymana w klimatach fantasy roguelike’owa gra RPG od studia Digital Sun Games, jest kolejną pozycją, którą można wylicytować i wspomóc tym samym fundację Jurka Owsiaka. Na sprzedaż wystawiona została edycja Signature na PlayStation 4 z podpisami twórców oraz przypinką z logiem.

 1. Link do aukcji

Figurka z gry Doom - Pinkguy

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #11

Koniec aukcji – 16 styczeń, 13:29:56

Bohater Dooma niekoniecznie musi cały czas wyglądać groźnie. Przykładem na to jest Pinkguy, którego figurkę można wylicytować. Stanowi ona fizyczny odpowiednik znajdziek z gry z 2016 roku. Po wciśnięciu przycisku odtwarza ona fragment muzyki z pierwszego Dooma.

 1. Link do aukcji

Edycja kolekcjonerska The Elder Scrolls Online - Summerset na PS4

GRYOnline.pl po raz 15. w WOŚP - licytuj gadżety i wspomóż fundację - ilustracja #12

Koniec aukcji – 16 stycznia, 13:26:31

Ostatnią rzeczą wystawioną przez nas na WOŚP-ową aukcję jest edycja kolekcjonerska The Elder Scrolls Online – Summerset w wersji na PlayStation 4. W pudełku znajdują się między innymi steelbook, mapa Summerset oraz 30-centymetrowa figurka będąca repliką posągu daedrycznego księcia, Mephali.

 1. Link do aukcji

O aukcjach możecie podyskutować między innymi w tym temacie na forum.

Serdecznie dziękujemy Wam za każde wsparcie, jakie udzielicie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, czy to za pośrednictwem GRYOnline.pl, czy innych kanałów. Pamiętajcie, gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Redakcja GRYOnline.pl serdecznie dziękuje również za pomoc w zorganizowaniu akcji charytatywnych firmom Bethesda Softworks, Cenega i 11bit Studios.

 1. Oficjalna strona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy