Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 stycznia 2013, 10:37

autor: Hed

GRYOnAir.pl - przygotowania do plebiscytu, czyli z życia redakcji gry-online.pl

GRYOnAir.pl uderza ponownie. W dzisiejszym odcinku tego zatrważającego dokumentu zobaczycie jak redakcja gry-online.pl przygotowuje się do plebiscytu na GRĘ ROKU 2012. To kolejna okazja, aby podejrzeć kulisy powstawania naszego serwisu.

Mamy dla Was nowy odcinek GRYOnAir.pl, brawurowej serii dokumentalnej, która pokazuje kulisy pracy redakcji serwisu gry-online.pl. W dzisiejszym materiale zobaczycie przygotowania do plebiscytu GRA ROKU 2012. W natłoku pracy, w której na marginesie mówiąc przodował Verminus, nie zabrakło kilku chwil na życiowe mądrości od Łosia, odwiecznej walki o taśmę klejącą z tvgry.pl oraz przeglądu leków poprowadzonego przez Gambrinusa.

Oglądając materiał trudno nie odnieść wrażenia, że hipochondryczna redakcja gry-online.pl bawi się zamiast pracować. Nic bardziej mylnego. Codziennie przygotowujemy dla Was newsy, teksty, materiały wideo i inne atrakcje – o grach wideo i nie tylko. Wspomniany plebiscyt GRA ROKU 2012 wymagał na przykład opracowania nowego systemu nominacji – w tym roku sami wybieracie, jakie tytuły trafią do poszczególnych kategorii finałowych.

  1. GRYOnAir.pl - przygotowania do plebiscytu
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.