Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 września 2017, 11:36

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 30 września - 1 października

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Call of Duty: Infinite Warfare - Legacy Edition i The Surge.

W tym tygodniu nasz przegląd promocji na gry pudełkowe zdominowała oferta sieci Empik. W jej sklepie internetowym można znaleźć parę ciekawych promocji, w tym na Call of Duty: Infinite Warfare - Legacy Edition w wersji na konsolę Xbox One. Pakiet zawierający strzelanki Call of Duty: Infinite Warfare i Call of Duty: Modern Warfare Remastered kupicie za niecałe 120 zł, a do tego nie musicie nic płacić za przesyłkę przy odbiorze w jednym z salonów lub skorzystaniu z usług Pocztex. Jeżeli chodzi o sprzęt, to niestety nie ma szału i poszczególne „promocje” nie odbiegają zbytnio od tego, co można kupić na co dzień.

Call of Duty: Infinite Warfare - Legacy Edition, czyli dwie gry na XOne za niecałe 120 zł w Empiku. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 30 września - 1 października - wiadomość - 2017-09-29
Call of Duty: Infinite Warfare - Legacy Edition, czyli dwie gry na XOne za niecałe 120 zł w Empiku.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?