Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 kwietnia 2018, 10:59

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 28-29 kwietnia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. gry Mighty No. 9, NieR: Automata i FIFA 17.

Witamy. Czas na kolejny przegląd promocji na pudełkowe wydania gier oraz konsole. Jeżeli chodzi o sprzęt, to najciekawiej wypadają oferty z zeszłego tygodnia, czyli różne modele PlayStation 4 z grą God of War. Natomiast jeśli mowa o samych produkcjach, to jest w czym wybierać. W Sklepie GRYOnline możecie nabyć w promocji Rise of the Tomb Raider, Wirtus i Konsoleigry.pl sprzedają taniej grę FIFA 17, a w zagranicznym Base znajdziecie Nier: Automata na PS4.

Nier: Automata na PS4 za około 96 zł z wysyłką w zagranicznym Base.com. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 28-29 kwietnia - wiadomość - 2018-04-27
Nier: Automata na PS4 za około 96 zł z wysyłką w zagranicznym Base.com.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.