Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 września 2017, 11:28

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 23-24 września

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Styx: Shards of Darkness i Mass Effect: Andromeda.

Czas na kolejny przegląd promocji na pudełkowe wersje gier. Tym razem chyba najciekawszą ofertę przygotowała sieć sklepów Empik, gdzie za niecałe 80 zł kupicie konsolową wersję skradanki Styx: Shards of Darkness. Gra została też przeceniona na PC-tach. Jeżeli chodzi o konsole, to polski sklepy nie zaszalały i nie wprowadziły do oferty żadnej kuszącej propozycji, choć cały czas dostępne są te z poprzedniego weekendu. Nieco ciekawiej prezentuje się sytuacja za granicą, a dokładniej pisząc w niemieckim oddziale Amazona, gdzie za około 1100 zł można kupić fajny pakiet z Xboksem One S.

Styx: Shards of Darkness najtaniej w Empiku. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 23-24 września - wiadomość - 2017-09-22
Styx: Shards of Darkness najtaniej w Empiku.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.