Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 września 2017, 11:28

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 23-24 września

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Styx: Shards of Darkness i Mass Effect: Andromeda.

Czas na kolejny przegląd promocji na pudełkowe wersje gier. Tym razem chyba najciekawszą ofertę przygotowała sieć sklepów Empik, gdzie za niecałe 80 zł kupicie konsolową wersję skradanki Styx: Shards of Darkness. Gra została też przeceniona na PC-tach. Jeżeli chodzi o konsole, to polski sklepy nie zaszalały i nie wprowadziły do oferty żadnej kuszącej propozycji, choć cały czas dostępne są te z poprzedniego weekendu. Nieco ciekawiej prezentuje się sytuacja za granicą, a dokładniej pisząc w niemieckim oddziale Amazona, gdzie za około 1100 zł można kupić fajny pakiet z Xboksem One S.

Styx: Shards of Darkness najtaniej w Empiku. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 23-24 września - wiadomość - 2017-09-22
Styx: Shards of Darkness najtaniej w Empiku.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach