Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2017, 13:27

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 18-19 listopada

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Overwatch: Game of the Year Edition oraz gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Powoli zaczyna się szaleństwo cenowe związane z czarnym piątkiem. W ten weekend największą atrakcją jest duża promocja na PlayStation VR – samo urządzenie kupicie już za mniej niż 1000 zł, a w zestawie z grami i kamerą za około 1300 zł. Mowa więc o obniżce o kilkaset złotych! Poza tym pojawiają się już pierwsze oferty na pudełkowe gry, w tym na Overwatch: Game of the Year Edition w wersji na wszystkie docelowe platformy sprzętowe.

PlayStation VR poniżej 1000 zł. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 18-19 listopada - wiadomość - 2017-11-17
PlayStation VR poniżej 1000 zł.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.