Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2017, 14:43

Wieści ze świata (The Surge, Endless Space 2, Tower 57) 17/11/2017

Dziś piszemy o dacie premiery i trailerze dodatku A Walk in the Park do The Surge, darmowym weekendzie z Endless Space 2 i ciekawym zwiastunie na premierę dwuwymiarowej strzelanki Tower 57. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Surge z dodatkiem w parku rozrywki

Giń, króliku! - Wieści ze świata (The Surge, Endless Space 2, Tower 57) 17/11/2017 - wiadomość - 2017-11-17
Giń, króliku!

Jeśli graliście w podobne do serii Dark Souls RPG akcji The Surge i mało Wam było futurystycznych dystopii, to mamy dobre wieści. Tytuł ma bowiem otrzymać pakiet DLC umiejscowiony w klasycznej dla tego klimatu lokacji – zniszczonym i rdzewiejącym parku rozrywki (bo nie ma nic gorszego, niż robotyczny klaun chcący cię z uśmiechem zakatrupić). Dodatek nazwany A Walk in the Park można kupić w przedsprzedaży na platformie Steam. Za nową zawartość przyjdzie nam zapłacić ok. 50 zł i zostanie ona odblokowana 5 grudnia 2017 roku.

Wesołe miasteczko CREO World ma być najbardziej otwartym terenem w grze (w podstawce mieliśmy do czynienia z poziomami pełnymi przecinających się, lecz jednocześnie dość ciasnych korytarzy) i znajdziemy w nim wszystkie niezbędne atrakcje – od diabelskiego młyna, przez kolejki górskie, aż po słodkie maskotki. Z tymi ostatnimi będziemy się rozprawiać za pomocą 16 nowych broni, a dostaniemy także dodatkowe pancerze oraz kolejne implanty. Jedno jest pewne – bohater na pewno się rozerwie, w mniej lub bardziej bolesny dla niego sposób.

Darmowy weekend z Endless Space 2

Z zainfekowanej stacji kosmicznej przenosimy się w bezkresną próżnię. Twórcy z Amplitude Studios zachęcają bowiem do nieodpłatnego wypróbowania Endless Space 2, czyli swojej strategicznej produkcji 4X. Tytuł ogrywać można w ramach darmowego weekendu od wczoraj, a zakończenie akcji przewidziano na niedzielę, 20 listopada 2017 roku. By zacząć podbijać kolejne planety należy udać się na stronę produktu w serwisie Steam i kliknąć w zielony przycisk „Zagraj”. Deweloper wraz z wydawcą Sega zaznaczają, że im więcej użytkowników będzie grało w produkcję, tym więcej darmowego DLC zostanie udostępnionego po wydarzeniu (co ma być zachętą dla obecnych posiadaczy tytułu). Dodatkowo cena gry obniżona jest obecnie o 50%, można ją więc dorwać za ok. 72 zł.

Tower 57 ze stylowym zwiastunem na premierę

Na koniec mamy materiał, który praktycznie zmusi Was do pstrykania w rytm swinga i przywiedzie na myśl zadymione amerykańskie kluby nocne z przełomu lat 20. i 30. Premierowy zwiastun dwuwymiarowej strzelanki Tower 57 ocieka bowiem niewymuszonym stylem, zwiastując, że gracze mogą już zagłębić się w dieselpunkowy świat stworzony przez studio Pixwerk we współpracy z polskim 11 bit studios. Od wczorajszej premiery tytuł oceniło wprawdzie niewiele serwisów branżowych, lecz po obecnych werdyktach można sądzić, że mamy do czynienia z tytułem co najmniej niezłym. Zainteresowani? Tytuł możecie zgarnąć na Steamie, gdzie obecnie jest przeceniony o 17%. Obecny koszt to nieco ponad 33 zł.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Total War: Rome II - Podzielone imperium
 2. Game of Thrones: Ascent
 3. Fighting EX Layer
 4. Motorbike Garage Mechanic Simulator
 5. Project Hospital
 6. Smalland
 7. Playerunknown's Battlegrounds
 8. Arms
 9. Dynasty Warriors 9
 10. Dungeons 3
 11. Batman: The Telltale Series - The Enemy Within
 12. Tower 57

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Sea of Thieves Bądź bardziej jak pirat
 2. Path of Exile War for the Atlas
 3. Batman: The Telltale Series - The Enemy Within Zwiastun epizodu #3
 4. Tower 57 zwiastun na premierę
 5. Kingdom Come: Deliverance Dobry, zły, podstępny
 6. The Surge: A Walk in the Park zapowiedź #1
 7. SpellForce 3 Ludzie
 8. Pillars of Eternity Complete Edition - zwiastun na premierę
 9. Outcast: Second Contact zwiastun na premierę
 10. Deep Sky Derelicts zwiastun wersji z wczesnym dostępem
 11. BattleTech rozgrywka w kampanii