Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSANDWWW
Okładka Game of Thrones: Ascent (iOS)

Game of Thrones: Ascent

Przeglądarkowa gra osadzona w świecie sagi Pieśń Lodu i Ognia George’a R. R. Martina. Wcielamy się w postać szlachetnie urodzonego, który przyłącza się do walki o tron na kontynencie Westeros, opowiadając się po stronie jednego z głównych rodów.

Strategiczne | fantasy | zagraj za darmo | książki | seriale TV | społecznościowe | Gra o tron

Okładka Game of Thrones: Ascent (iOS)

data premiery gry:

24lut2013

WWW

26mar2014

iOS

8lip2014

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Game of Thrones Ascent to przeglądarkowa gra strategiczna przygotowana przez studio Disruptor Beam. Tytuł został stworzony z myślą o serwisie społecznościowym Facebook i w związku z tym dużą rolę odgrywa w nim interakcja między użytkownikami. Mogą oni tworzyć sojusze i wspólnie dążyć do wyeliminowania konkurencyjnych rodów roszczących sobie prawa do tronu. W późniejszym czasie gra trafiła również na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS.

Tło fabularne dla gry studia Disruptor Beam stanowi serial telewizyjny oraz powieść Gra o tron, stanowiąca pierwszą część sagi fantasy autorstwa George’a R. R. Martina. Na początku zabawy wcielamy się w rolę szlachetnie urodzonego, który przyłącza się do konfliktu politycznego przedstawionego na kartach książki, opowiadając się po stronie jednego z najpotężniejszych rodów zamieszkujących kontynent Westeros. Od tego momentu nasze działania są nakierowane na umocnienie pozycji wybranego domu i zdobycie tytułowego tronu.

Podczas zabawy zapraszamy do pomocy naszych znajomych. Dzięki dołączeniu do sojuszu możemy czerpać szereg korzyści ułatwiających rozgrywkę. O swoich dokonaniach informujemy innych publikując wiadomości na tablicy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Game of Thrones: Ascent

12+

Wymagania sprzętowe Game of Thrones: Ascent

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Ruszyła otwarta beta Game of Thrones Ascent
Ruszyła otwarta beta Game of Thrones Ascent

wiadomość24 lutego 2013

Studio Distruptor Beam uruchomiło otwartą betę Game of Thrones Ascent, czyli społecznościowej strategii osadzonej w świecie znanym z serialu Gra o Tron.

Ogłoszono grę Game of Thrones Ascent na Facebooka
Ogłoszono grę Game of Thrones Ascent na Facebooka

wiadomość22 maja 2012

Studio Disruptor Beam ogłosiło, że tworzy licencjonowaną grę na podstawie sagi George'a R.R. Martina, która zostanie wydana za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

WWW
iOS
AND