Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2017, 11:29

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 10-11 czerwca

Pudełkowe promocje nieustannie tracą na rzecz cyfrowych, ale co jakiś czas udaje się znaleźć kilka ciekawych propozycji. Zapraszamy na najnowsze zestawienie gier w niskich cenach.

W ten weekend najwięcej powodów do radości mają fani PlayStation, gdyż z okazji targów E3 firma Sony przeceniła część swoich produkcji. Dzięki temu w niektórych polskich sklepach możecie kupić taniej chociażby pudełkowe wydania Uncharted 4: Kres Złodzieja i The Last Guardian. Ponadto w Sklepie GRY-OnLine w cenie jednej sprzedawane są dwie gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki.

Pudełkowe Uncharted 4 możecie obecnie kupić za mniej niż 80 zł w sieci sklepów RTV Euro AGD. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 10-11 czerwca - wiadomość - 2017-06-09
Pudełkowe Uncharted 4 możecie obecnie kupić za mniej niż 80 zł w sieci sklepów RTV Euro AGD.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?