Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2017, 11:29

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 10-11 czerwca

Pudełkowe promocje nieustannie tracą na rzecz cyfrowych, ale co jakiś czas udaje się znaleźć kilka ciekawych propozycji. Zapraszamy na najnowsze zestawienie gier w niskich cenach.

W ten weekend najwięcej powodów do radości mają fani PlayStation, gdyż z okazji targów E3 firma Sony przeceniła część swoich produkcji. Dzięki temu w niektórych polskich sklepach możecie kupić taniej chociażby pudełkowe wydania Uncharted 4: Kres Złodzieja i The Last Guardian. Ponadto w Sklepie GRY-OnLine w cenie jednej sprzedawane są dwie gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki.

Pudełkowe Uncharted 4 możecie obecnie kupić za mniej niż 80 zł w sieci sklepów RTV Euro AGD. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 10-11 czerwca - wiadomość - 2017-06-09
Pudełkowe Uncharted 4 możecie obecnie kupić za mniej niż 80 zł w sieci sklepów RTV Euro AGD.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.