Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2004, 11:07

Gothic III oficjalnie zapowiedziany

„Lepiej późno niż wcale” – chciałoby się rzec, widząc oficjalne oświadczenie firmy JoWooD Productions, potwierdzające fakt prac nad kontynuacją popularnej serii Gothic. Szefowie koncernu postanowili wreszcie zrzucić zasłonę milczenia i poinformowali o tym, o czym wszyscy zainteresowani wiedzą już od niemal roku.

„Lepiej późno niż wcale” – chciałoby się rzec, widząc oficjalne oświadczenie firmy JoWooD Productions, potwierdzające fakt prac nad kontynuacją popularnej serii Gothic. Szefowie koncernu postanowili wreszcie zrzucić pozorną zasłonę milczenia i poinformowali o tym, o czym wszyscy zainteresowani wiedzą już od niemal roku.

Gothic III oficjalnie zapowiedziany - ilustracja #1

 

„Będąc publikowanym na wszystkich ważniejszych listach z serii „najbardziej oczekiwanych gier” w Europie, Gothic III jest czołowym tytułem nadchodzącego roku. Publikując grę o tak wielkiej popularności, potencjale i jakości, mamy wielką szansę pchnąć znaną doskonale na całym świecie markę jeszcze dalej” – powiedział Andreas Cobler, szef firmy JoWooD Productions.

A więc Gothic III jest już faktem. Debiut rynkowy programu planowany jest w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Oczekując na premierę, możesz sprawdzić dotychczasowe plotki dotyczące gry, które zostały opublikowane na łamach naszego serwisu w ostatnim czasie.