Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2008, 17:57

autor: vampire

Gothic 3: Forsaken Gods osiągnął złoty status

Dobra wiadomość dla fanów świata Gothica - dziś pierwszy samodzielny dodatek do trzeciej odsłony serii osiągnął złoty status i powędrował do tłoczni. Przewidywana przez wydawcę, firmę JoWooD, światowa premiera gry powinna odbyć się już 21 listopada. W Polsce wydania i polonizacji programu podjęła się firma CD-Projekt, do sklepów trafi on 4 grudnia w sugerowanej przez dystrybutora cenie 79,90 zł.

Dobra wiadomość dla fanów świata Gothica - dziś pierwszy samodzielny dodatek do trzeciej odsłony serii osiągnął złoty status i powędrował do tłoczni. Przewidywana przez wydawcę, firmę JoWooD, światowa premiera gry powinna odbyć się już 21 listopada. W Polsce wydania i polonizacji programu podjęła się firma CD-Projekt, do sklepów trafi on 4 grudnia w sugerowanej przez dystrybutora cenie 79,90 zł. Podobnie jak w przypadku podstawki będziemy mieć do czynienia z pełną lokalizacją, a więc również dialogi usłyszymy w naszym ojczystym języku.

Gothic 3: Forsaken Gods osiągnął złoty status - ilustracja #1

Forsaken Gods wzbogaci grę o kolejnych 15-20 godzin zabawy w czasie których wykonamy wiele zadań, znajdziemy niespotykane dotąd zbroje i bronie, a także stawimy czoła nowym potworom. Pewne zmiany zajdą także w interfejsie użytkownika i systemie walki, ponadto twórcy ulepszyli nieco silnik Gothica 3, dzięki czemu dodatek będzie prezentować się jeszcze lepiej niż pierwowzór. Fabuła rozszerzenia stanowić ma swego rodzaju pomost pomiędzy trójką, a zapowiedzianą niedawno czwartą częścią serii zatytułowaną Arcania: A Gothic Tale. Poznamy więc odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, a jednocześnie zostaniemy przygotowani na wydarzenia mające nadejść w kolejnym wcieleniu Gothica. W oczekiwaniu na premierę dodatku możecie zapoznać się z naszą zapowiedzią Forsaken Gods i filmem prezentującym rozgrywkę oraz zapowiedziami i trailerem z czwartej odsłony, planowanej na zimę przyszłego roku.