Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2017, 19:13

autor: Ender

For Honor – dokładny terminarz zamkniętych testów beta

Wiemy dokładnie, o której godzinie rozpoczną się i zakończą zamknięte testy beta gry For Honor, które będą dostępne w dniach 26-30 stycznia na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Osoby, które otrzymały kody do testów, mogą zaprosić do zabawy maksymalnie trzech znajomych.

W połowie tego miesiąca poznaliśmy dokładną datę rozpoczęcia zamkniętych testów gry For Honor, którą wyznaczono na 26 stycznia. Od jakiegoś czasu Ubisoft rozsyłało zaproszenia wybranym graczom, którzy w ostatnich tygodniach zapisali się na oficjalnej stronie tytułu. Poza podstawowymi informacjami, w mailach od producenta znalazł się także dokładany terminarz bety. Wystartowała ona dzisiaj o godzinie 15 polskiego czasu, a zakończy się w przyszły wtorek o drugiej nad ranem. Biorą w niej udział zarówno posiadacze pecetów jak i konsol Xbox One oraz PlayStation 4. Jeżeli w naszej skrzynce pocztowej nie znaleźliśmy kodu dostępu, jedyną szansą na rozpoczęcie rozgrywki jest teraz otrzymanie zaproszenia od posiadającego je już gracza. Każdy uczestnik testów może zaprosić bowiem do zabawy maksymalnie trzy osoby, które znajdują się na jego liście przyjaciół w usłudze uPlay. Zanim zaczniemy grę warto również zapoznać się z jej wymaganiami sprzętowymi.

Zamknięta beta For Honor udostępnia nam w sumie trzy tryby zabawy, skupiające się na zmaganiach dwóch drużyn. Dominacja przeznaczona jest dla ośmiu osób (4v4), Potyczka dla czterech (2v2), a Pojedynek dla dwóch (1v1). Walczyć będziemy na sześciu różnych mapach, z których każda przypisana jest do jednego z dostępnych wariantów zabawy. W starciach wezmą udział przedstawiciele frakcji rycerzy, samurajów oraz wikingów. Każda z nich reprezentowana jest przez wojowników należących do trzech zróżnicowanych klas postaci.

  1. Oficjalna strona gry For Honor
  2. Graliśmy w For Honor – ostra sieka tylko dla hardkorowców?