Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2011, 09:20

autor: DogGhost

Firma Zynga zapowiedziała grę Mafia Wars 2

Firma Zynga zaprezentowała pierwszy zwiastun z gry Mafia Wars 2, która stanowi kontynuację gangsterskiej produkcji przeznaczonej dla użytkowników serwisu Facebook.

W związku z malejącą popularnością wydanej kilka lat temu produkcji Mafia Wars, firma Zynga postanowiła stworzyć kontynuację tego tytułu przeznaczonego dla użytkowników serwisu Facebook, która ma przywrócić marce dawną świetność. W sieci został opublikowany pierwszy trailer gry Mafia Wars 2, który możecie obejrzeć poniżej:

Niestety zwiastun nie zawiera żadnych zdjęć przedstawiających przebieg rozgrywki. Możemy się jednak z niego dowiedzieć, że akcja drugiej odsłony toczy się w Las Vegas. Ponownie staniemy na czele mafii dążącej do przejęcia władzy w mieście. W tle słyszymy utwór amerykańskiego zespołu Jane’s Addiction pod tytułem „Mountain Song”, który świetnie współgra z komentarzami lektora stwierdzającego: „jeszcze nigdy nie czułeś się tak dobrze będąc złym.”

Firma Zynga zapowiedziała grę Mafia Wars 2 - ilustracja #1

W zwiastunie widzimy między innymi przypalanie ucha cygarem. Choć w grze pewnie nie będziemy mieli takiej możliwości, to skąpe informacje z oficjalnej strony gry są utrzymane w podobnym tonie. Żeby pokazać innym graczom, kto tu tak naprawdę rządzi, „stłuczemy ich kijami baseballowymi, potniemy nożami, podziurawimy różnymi spluwami, upieczemy miotaczami ognia lub wysadzimy w powietrze przy użyciu wyrzutni rakiet.”

Z zapowiedzi wynika, że gra Mafia Wars 2 pojawi się „wkrótce”. Jeżeli chcecie otrzymywać najnowsze doniesienia dotyczące tej produkcji, to wystarczy „polubić” jej stronę w serwisie Facebook. Dodatkowo, im więcej osób się do niej przyłączy, tym więcej otrzymamy wirtualnych przedmiotów w dniu premiery.