Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Mafia Wars 2 (WWW)

Mafia Wars 2 WWW

Przeglądarkowa gra MMO firmy Zynga stworzona dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook. Wcielamy się w postać gangstera, który stara się wyeliminować konkurencję. Zdobywamy doświadczenie, wykonujemy zadania i wspinamy się po szczeblach gangsterskiej kariery w Las Vegas.

Strategiczne | zagraj za darmo | gangsterskie | Facebook | MMO

WWW
Okładka Mafia Wars 2 (WWW)

producent: Zynga

wydawca: Zynga

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

11października2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mafia Wars 2 stanowi kontynuację jednej z najpopularniejszych gier społecznościowych przeznaczonych dla użytkowników serwisu Facebook. Ponownie wcielamy się w postać gangstera, który rozpoczynając od niewielkich zleceń wykonywanych w Las Vegas, pnie się coraz wyżej w mafijnych szeregach.

Wraz z wykonywaniem coraz trudniejszych zadań i zdobywaniem wspólników gracz otrzymuje punkty doświadczenia. Po zdobyciu kolejnych poziomów poprawiają się statystyki bohatera i odblokowują nowe możliwości. Umiejętności postaci, a także jej wygląd, zależą w znacznej mierze od posiadanych przedmiotów: broni, pojazdów, ubioru itd. Arsenał obejmuje najróżniejsze rodzaje uzbrojenia: od zwykłych kastetów, po śmiercionośne wyrzutnie rakiet.

Zakup takich kosztownych zabawek wiąże się z koniecznością zgromadzenia dużej ilości środków na koncie. Oprócz wykonywania zadań, jednym z najłatwiejszych sposobów na wzbogacenie się jest rozszerzenie działalności o zakup nieruchomości. Co pewien czas generują one określoną ilość gotówki. Osoby, które chcą szybciej rozwinąć swoje mafijne imperium mogą również skorzystać z systemu mikropłatności.

Podobnie jak w większości produkcji firmy Zynga, w Mafia Wars 2 ogromną rolę odgrywa aspekt społecznościowy. Gracz razem z przyjaciółmi może wspólnie brać udział w misjach, a także walczyć z konkurencyjnymi gangami dążąc do zabicia ich przywódcy i przejęcia wpływów. O swoich postępach informujemy za pośrednictwem krótkich informacji wyświetlanych w serwisie Facebook. Tą samą drogą możemy również obdarowywać się prezentami, które ułatwiają zabawę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Mafia Wars 2

Wymagania wiekowe Mafia Wars 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Mafia Wars 2

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • Facebook
Zynga porzuca kolejne projekty (m.in. PetVille, Mafia Wars 2). Dalsze cięcia w drodze
Zynga porzuca kolejne projekty (m.in. PetVille, Mafia Wars 2). Dalsze cięcia w drodze

wiadomość31 grudnia 2012

Borykająca się z problemami finansowymi firma Zynga, postanowiła zakończyć żywot kolejnych gier. Wczoraj pożegnano się z PetVille i Mafia Wars 2, a w styczniu w odstawkę pójdzie Indiana Jones Adventure World.

Zynga zamknie grę Mafia Wars 2 z końcem roku
Zynga zamknie grę Mafia Wars 2 z końcem roku

wiadomość4 grudnia 2012

Znamy kolejną grę Zyngi, która zostanie wycofana z platform społecznościowych ze względu na problemy firmy. Jest nią gangsterska Mafia Wars 2. Produkcja przestanie być dostępna z dniem 30 grudnia.

Mafia Wars 2 traci 900 000 graczy w ciągu jednego miesiąca
Mafia Wars 2 traci 900 000 graczy w ciągu jednego miesiąca

wiadomość28 listopada 2011

Mafia Wars 2, jedna z najnowszych produkcji firmy Zynga, straciła aż 900 000 graczy w ciągu miesiąca. Jest to pierwsze tak duże niepowodzenie giganta na rynku gier społecznościowych.

Gra przeglądarkowa Mafia Wars 2 zadebiutowała na Facebooku
Gra przeglądarkowa Mafia Wars 2 zadebiutowała na Facebooku

wiadomość11 października 2011

Od wczoraj użytkownicy popularnego serwisu społecznościowego Facebook mogą zagrać w Mafia Wars 2. Kontynuacja znanej produkcji firmy Zynga jest dostępna za darmo z opcjonalnym systemem mikropłatności.

Firma Zynga zapowiedziała grę Mafia Wars 2

wiadomość21 września 2011

Firma Zynga zaprezentowała pierwszy zwiastun z gry Mafia Wars 2, która stanowi kontynuację gangsterskiej produkcji przeznaczonej dla użytkowników serwisu Facebook.