Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Mafia Wars 2 (WWW)
OkładkaMafia Wars 2 (WWW)

Mafia Wars 2 WWW

Przeglądarkowa gra MMO firmy Zynga stworzona dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook. Wcielamy się w postać gangstera, który stara się wyeliminować konkurencję. Zdobywamy doświadczenie, wykonujemy zadania i wspinamy się po szczeblach gangsterskiej kariery w Las Vegas.

Strategiczne | zagraj za darmo | gangsterskie | Facebook | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mafia Wars 2 Premiera WWW

11października2011

producent: Zynga wydawca: Zynga Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Mafia Wars 2 stanowi kontynuację jednej z najpopularniejszych gier społecznościowych przeznaczonych dla użytkowników serwisu Facebook. Ponownie wcielamy się w postać gangstera, który rozpoczynając od niewielkich zleceń wykonywanych w Las Vegas, pnie się coraz wyżej w mafijnych szeregach.

Wraz z wykonywaniem coraz trudniejszych zadań i zdobywaniem wspólników gracz otrzymuje punkty doświadczenia. Po zdobyciu kolejnych poziomów poprawiają się statystyki bohatera i odblokowują nowe możliwości. Umiejętności postaci, a także jej wygląd, zależą w znacznej mierze od posiadanych przedmiotów: broni, pojazdów, ubioru itd. Arsenał obejmuje najróżniejsze rodzaje uzbrojenia: od zwykłych kastetów, po śmiercionośne wyrzutnie rakiet.

Zakup takich kosztownych zabawek wiąże się z koniecznością zgromadzenia dużej ilości środków na koncie. Oprócz wykonywania zadań, jednym z najłatwiejszych sposobów na wzbogacenie się jest rozszerzenie działalności o zakup nieruchomości. Co pewien czas generują one określoną ilość gotówki. Osoby, które chcą szybciej rozwinąć swoje mafijne imperium mogą również skorzystać z systemu mikropłatności.

Podobnie jak w większości produkcji firmy Zynga, w Mafia Wars 2 ogromną rolę odgrywa aspekt społecznościowy. Gracz razem z przyjaciółmi może wspólnie brać udział w misjach, a także walczyć z konkurencyjnymi gangami dążąc do zabicia ich przywódcy i przejęcia wpływów. O swoich postępach informujemy za pośrednictwem krótkich informacji wyświetlanych w serwisie Facebook. Tą samą drogą możemy również obdarowywać się prezentami, które ułatwiają zabawę.

Ostatnia modyfikacja 21 września 2011

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Mafia Wars 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Mafia Wars 2 Wymagania sprzętowe

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • Facebook