Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka The Pimps (WWW)
OkładkaThe Pimps (WWW)

The Pimps WWW

The Pimps jest darmową (free-to-play), przeglądarkową grą MMORPG, za której powstanie odpowiada zespól deweloperski firmy Bigpoint. Gracz wciela się w gangstera, który pragnie zyskać bogactwo i poważenie w przestępczym półświatku.

Akcji | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Pimps Premiera WWW

21października2005

pudełko PL

21października2005

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint wydawca PL: Bigpoint Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Pimps

Farmerama

FarmVille

Mafia Wars

The Pimps to przeglądarkowa gra strategiczna firmy Bigpoint, utrzymana w klimatach rodem z Bronksu. Do dyspozycji gracza oddano tu ponad 200 miast Stanów Zjednoczonych, z których każde podzielone zostało na 300 dzielnic obejmowanych w posiadanie przez graczy.

Poważanie (mierzone w wirtualnych Punktach Pimp) to główny cel The Pimps. Jego poziom rośnie wraz ze wzrostem liczby przejętych lub założonych przez gracza klubów i placówek, pracujących dla niego ludzi, a także wykonywanych akcji. Respekt daje również zatrudnianie prostytutek, budowa domów publicznych, produkcja narkotyków, wynajmowanie magazynów, a także współpraca z innymi nacjami (m.in. Kolumbijczykami).

Z pomocą narkotyzujących się kompanów gracz atakuje dzielnice innych OG (Original Gangster) i okrada ich z każdego rodzaju nielegalnych substancji lub po prostu przejmuje w ten sposób rządzone przez nich lokacje. Wraz z przegraną traci jednak zdobyty szacunek oraz pomocników. Tych ostatnich może odzyskać wykonując specjalne zadania – tzw. Walki o Honor. Każdy OG, który chce brać w nich udział zastawia swoją najbardziej rozbudowaną dzielnicę i walczy o podobny łup zaoferowany przez rywala.

Posiadane dzielnice można rozbudowywać tak, aby przynosiły jak najwięcej dochodów i Pimp Points. Należy jednak przedkładać jakość ponad ilość. Większe profity przyniosą rozbudowane kluby, domy publiczne, magazyny, wytwórnie narkotyków utrzymywane w zaledwie paru dzielnicach niż posiadające niski poziom jednostki rozmieszczone w kilkunastu miejscach.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,2 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Pimps: 18+

The Pimps Wymagania sprzętowe

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • przeglądarka internetowa