Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 21:53

FIFA 15 - data premiery i zwiastun rozgrywki

Zgodnie z zapowiedziami podczas E3 EA Sports zaprezentowało najnowszą część swojej piłkarskiej serii – FIFA 15. Trwający nieco ponad dwie minuty zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Ostatni tydzień to prawdziwe święto dla fanów serii FIFAdowiedzieliśmy się pierwszych szczegółów na temat wersji na PC, a w dodatku Electronic Arts zapowiedziało, że nowa część ich piłkarskiego cyklu będzie miała swoje pięć minut podczas tegorocznego E3. No, może nie pięć - raczej dwie z kawałkiem. Wszystko za sprawą pokazanego dziś zwiastuna, łączącego narrację i nagrania z prawdziwych meczów z elementami opartymi na silniku IGNITE.

Klip możecie zobaczyć powyżej i ...trudno powiedzieć, by odkrywał przed nami cokolwiek nowego na temat nadchodzącej odsłony serii. Jedynym, czego dotychczas nie wiedzieliśmy, jest dokładna data premiery – FIFA 15 zadebiutuje 23 września w Ameryce Północnej, a 26 w Europie. To jednak żadna niespodzianka, wszak EA Sports od dawna wydaje kolejne części piłkarskiego cyklu właśnie na początek jesieni. Z drugiej strony, pewne ciekawe informacje niedawno ukazały się w sieci – poznaliśmy wymagania sprzętowe dla wersji na PC oraz dowiedzieliśmy się, że gracze komputerowi będą mogli cieszyć się tym samym silnikiem, co posiadacze PlayStation 4 i Xbox One.

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Z GRYOnline.pl związany od 2012 roku: zahaczył o newsy, publicystykę, felietony, dział technologiczny i tvgry, obecnie specjalizuje się w ambitnych tematach. Napisał zarówno recenzje trzech odsłon serii FIFA, jak i artykuł o afrykańskiej lodówce low-tech. Poza GRYOnline.pl jego materiały na temat uchodźców, migracji oraz zmian klimatycznych publikowane były m.in. w Krytyce Politycznej, OKO.press i Nowej Europie Wschodniej. W kwestii gier jego zakres zainteresowań jest nieco węższy i ogranicza się do wszystkiego, co wyrzuci z siebie FromSoftware, co ciekawszych indyków i tytułów typowo imprezowych.

więcej