Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2009, 08:25

autor: Jiker

Europejska premiera Guitar Hero: Van Halen w 2010 roku

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że amerykańska, a zarazem światowa premiera gry Guitar Hero: Van Halen odbędzie się jeszcze w tym roku, a dokładnie rzecz ujmując 22 grudnia. Z informacji pozyskanych przez redakcję serwisu Eurogamer.net wynika natomiast, że europejscy fani twórczości braci Van Halen będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że amerykańska, a zarazem światowa premiera gry Guitar Hero: Van Halen – poświęconej słynnemu amerykańskiemu zespołowi hardrockowemu – odbędzie się jeszcze w tym roku, a dokładnie rzecz ujmując - 22 grudnia. Z informacji pozyskanych przez redakcję serwisu Eurogamer.net wynika natomiast, że europejscy fani twórczości braci Van Halen będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Europejska premiera Guitar Hero: Van Halen w 2010 roku - ilustracja #1

Eddie Van Halen

Kolejna po Guitar Hero: Aerosmith oraz Guitar Hero: Metallica specjalna odsłona cyklu opracowywanego przez studio Neversoft trafi bowiem na półki europejskich sklepów dopiero w 2010 roku. W sumie informacja ta nie powinna nikogo dziwić – przykładowo, edycja poświęcona Metallice zawitała na Stary Kontynent dopiero po dwóch miesiącach od debiutu w Stanach Zjednoczonych.

W Guitar Hero: Van Halen uzyskamy możliwość zagrania 47 utworów, z których aż 28 będzie kompozycjami tytułowego zespołu. Pełną ich listę znajdziecie w naszej wczorajszej wiadomości. Grę przetestują posiadacze jedynie dwóch platform – Xboksa 360 oraz PlayStation 3.