Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2008, 14:21

autor: Dorota "vampire" Drużko

Dziś demo Mirror's Edge na PSN, jutro także na Xbox Live

Już dziś w amerykańskim PlayStation Network wyląduje demo Mirror's Edge, natomiast posiadaczom konsol Microsoftu przyjdzie poczekać na nie dzień dłużej - 31 października będzie dostępne do pobrania za pośrednictwem usługi Xbox Live.

Już dziś w amerykańskim PlayStation Network wyląduje demo Mirror's Edge, natomiast posiadaczom konsol Microsoftu przyjdzie poczekać na nie dzień dłużej - 31 października będzie dostępne do pobrania za pośrednictwem usługi Xbox Live. Przeznaczona dla wszystkich użytkowników konsol wersja demonstracyjna pozwoli im na zapoznanie się z prologiem produkcji, stanowiącym tutejszy tutorial i fragmentem właściwej fabuły.

Więcej otrzymają osoby, które dokonały już przedpremierowego zamówienia Mirror's Edge - po wprowadzeniu specjalnego kodu uzyskają dostęp do trybu Time Trial, polegającego oczywiście na jak najszybszym przemierzeniu fragmentu futurystycznego miasta. Dodatkową motywacją do wielokrotnych prób pobicia rekordu jest fakt, iż najlepsze wyniki zajmą czołowe miejsca specjalnego rankingu. Ponadto możliwe będzie także pobranie zapisu "biegu" innego gracza i rywalizowanie z jego "duchem".

Dziś demo Mirror's Edge na PSN, jutro także na Xbox Live - ilustracja #1

Tak więc zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Electronic Arts, tuż przed premierą konsolowej wersji gry będziemy mogli samemu przekonać się czy warto ją zakupić. Mirror's Edge ukaże się w Stanach Zjednoczonych 11 listopada, a trzy dni później, 14 listopada, zawędruje do Europy i Polski. Sugerowana przez firmę Electronic Arts Polska cena programu jest taka sama w przypadku obydwu konsol i wynosi 209,90 zł. Niestety wciąż nie wiemy kiedy dokładnie ta nietypowa produkcja trafi na PC.