Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2015, 12:48

Dying Light w detalu także radzi sobie świetnie. Top 10 UK (22 - 28 lutego)

Dying Light w pudełkowym wydaniu podbija wyspy brytyjskie radząc sobie z takimi tuzami jak Call of Duty czy Dragon Ball. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier w handlu detalicznym na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Dying Light w końcu doczekało się wydania pudełkowego i z miejsca zagarnęło dla siebie fotel lidera. Gra obecna jest od kilku tygodni w dystrybucji cyfrowej, ale jak widać amatorów fizycznych kopii nie brakuje. Na szczęście kanał dystrybucji nie zmienia się tak szybko jakby sobie tego życzyli niektórzy wydawcy. Warto także zwrócić uwagę, że gra wrocławskiego Techlandu jest trzecim pod rząd liderem brytyjskiej listy, będącym nową tzw. własnością intelektualną lub przekładając to na ludzki język, nową marką. Poprzednio były to The Order 1886 i Evolve.

Poza pierwszą dziesiątką na miejscu dwudziestym pierwszym zadebiutowało Dynasty Warriors 8: Empires. Do pierwszej czterdziestki, dzięki obniżce ceny powróciła za to gra Wolfenstein: The New Order, która notując osiemdziesięcioprocentowy przyrost sprzedaży wylądowała na pozycji dwudziestej piątej.

1.

Dying Light

2.

Call of Duty: Advanced Warfare

3.

Dragon Ball Xenoverse

4.

The Order 1886

5.

Grand Theft Auto V

6.

FIFA 15

7.

Far Cry 4

8.

Evolve

9.

Minecraft: Xbox Edition

10.

Minecraft: PlayStation Edition

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dying Light

Dying Light