Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2011, 10:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Dragon Age III połączeniem najlepszych elementów poprzednich części

Dragon Age III ma szansę na nowo przyciągnąć fanów zawiedzionych jakością drugiej części serii. Ray Muzyka z firmy BioWare zapewnia bowiem, że gra połączy najlepsze elementy znane z poprzednich odsłon.

Podczas targów gamescom, Ray Muzyka (prezes firmy BioWare) udzielił wywiadu dla serwisu PC Gamer, w którym wypowiedział się na temat Dragon Age III. Z jego słów można wywnioskować, że tytuł będzie stanowić połączenie najlepszych elementów pierwszej i drugiej części serii.

Rozmówca zapewnia, że BioWare bierze bardzo poważnie wszelkie opinie graczy. Dragon Age II nie spełnił wszystkich oczekiwań wśród wielu fanów pierwowzoru, którzy spodziewali się większej liczby elementów charakterystycznych dla Dragon Age: Początek. Autorzy nie zamierzają ignorować negatywnego odzewu w stosunku do „dwójki” i wezmą to pod uwagę przy tworzeniu kontynuacji.

Dragon Age III połączeniem najlepszych elementów poprzednich części - ilustracja #1

Deweloper zdaje sobie jednak sprawę, że nie wszystkie aspekty Dragon Age II były nieudane, dlatego przy opracowywaniu trzeciej odsłony kluczowe będzie połączenie najlepszych aspektów poprzedniczek. Ray Muzyka obiecuje sporo niespodzianek, które zaskoczą obie grupy fanów. Więcej na ten temat mamy usłyszeć w przyszłości.

Choć Dragon Age III nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, to nikt nie ma wątpliwości, że takowa gra powstaje. Studio BioWare otwarcie wypowiada się na jej temat, choć na razie bez żadnych konkretów. Poza tym jakiś czas temu w sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę dla osoby mającej zająć się tworzeniem środowiska w Dragon Age III. Mówiło się nawet o tym, że w końcowym produkcie znajdzie się tryb multiplayer.