Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2011, 10:15

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Huttball - nowy tryb rozgrywki PvP w Star Wars: The Old Republic

Studio Bioware przedstawiło zwiastun prezentujący nowy tryb rozgrywki PvP, który pojawi się w Star Wars: The Old Republic.

Na oficjalnej stronie firmy BioWare pojawił się kolejny zwiastun z nadchodzącej produkcji MMO osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen, Star Wars: The Old Republic. Tym razem kanadyjskie studio zaprezentowało w ramach trybu PvP jedną z tzw. stref wojny o nazwie Huttball.

Ta specyficzna dyscyplina sportu znalazła uznanie zarówno wśród obywateli Republiki, jak i Imperium Sithów. Obie strony konfliktu spotykają się na neutralnym księżycu Nar Shaddaa, aby podziwiać walki futurystycznych gladiatorów. Naprzeciwko siebie stają dwie pięcioosobowe drużyny, których celem jest zdobycie znajdującej się na środku planszy kuli i zaniesienie jej do bazy przeciwnika.

Huttball - nowy tryb rozgrywki PvP w Star Wars: The Old Republic - ilustracja #1

W pewnym stopniu opis ten przypomina rozgrywkę z produkcji pokroju Speedball 2: Tournament. Żeby jednak nie było tak łatwo, boisko, a właściwie pole bitwy, jest naszpikowane niebezpiecznymi przeszkodami, a wszelkie chwyty są dozwolone. Oznacza to, że musicie zapomnieć o zasadach fair play i za wszelką cenę powstrzymać przeciwnika wykorzystując posiadane bronie oraz umiejętności. Organizatorem imprezy jest Giradda the Hutt, który zapewnia hojne nagrody dla gotowych poświęcić swoje życie, aby dostarczyć rozrywki skandującym tłumom widzów.

Poniżej możecie zobaczyć mecz w grę Huttball zarejestrowany podczas targów gamescom. Zapraszamy Was również do przeczytania serii artykułów napisanych przez Rocka Alone’a, dotyczących poszczególnych stron konfliktu występujących w grze Star Wars: The Old Republic.