Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2010, 09:36

Dodatek do Left 4 Dead 2 dostępny już jutro

Valve Software ujawniło wreszcie konkretną datę premiery pierwszego rozszerzenia do Left 4 Dead 2 oraz to, ile przyjemność obcowania z nim będzie nas kosztować.

Valve Software ujawniło wreszcie konkretną datę premiery pierwszego rozszerzenia do Left 4 Dead 2 oraz to, ile przyjemność obcowania z nim będzie nas kosztować.

Dodatek do Left 4 Dead 2 dostępny już jutro - ilustracja #1

The Passing zostanie wypuszczony już jutro. By cieszyć się nowymi lokacjami i broniami użytkownicy Xboksa 360 będą musieli zapłacić 560 punktów MS. Natomiast dla graczy pecetowych rozszerzenie jest kompletnie darmowe. W przypadku Valve wspieranie wersji komputerowych darmowymi materiałami stało się już tradycją i pozostaje się tylko cieszyć, że studio ją kontynuuje.

Rozszerzenie wprowadzi również tzw. „Mutacje". Wygląda to tak, że Valve przygotowało 20 nowych trybów rozgrywki wielosobowej, które udostępniane będą jeden po drugim, jako jednotygodniowe eventy.

Dodatek do Left 4 Dead 2 dostępny już jutro - ilustracja #2

Każdy z tych trybów będzie można wykorzystać we wszystkich kampaniach zawartych w Left 4 Dead 2. Przypomnijmy, że poza Mutacjami, nowymi poziomami i uzbrojeniem (karabin M60 plus kij golfowy), główną atrakcją dodatku będzie pojawienie się bohaterów pierwszej części serii. Niestety weterani nie powrócą w komplecie, gdyż jeden z nich poświęci życie dla dobra kompanów. Co gorsza, osoba ta nie spocznie spokojnie w ziemi, ale przeobrazi się w nieumarłego. The Passing zaoferuje graczom także nowy tryb kooperacyjny polegający na wyzwaniach oraz wsparcie dla botów w trybie Versus.