Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2010, 11:40

autor: Sarge

Dodatek DLC „Dragon Age: Poczatek - Pieśń Leliany” już dostępny

Wczoraj dla amerykańskich graczy ukazał się kolejny dodatek typu DLC dla Dragon Age: Początek. Pieśń Leliany (bo tak się on nazywa) pozwala wcielić się w rolę Leliany znanej z podstawowej gry i odkryć kolejne tajemnice na temat jej przeszłości. Z dniem dzisiejszym rozszerzenie staje się dostępne również dla Europy.

Wczoraj ukazał się kolejny dodatek typu DLC dla Dragon Age: Początek. Pieśń Leliany (bo tak się on nazywa) pozwala wcielić się w rolę Leliany znanej z podstawowej gry i odkryć kolejne tajemnice na temat jej przeszłości. Z dniem dzisiejszym rozszerzenie staje się dostępne również dla europejskich posiadaczy konsol.

Pieśń Leliany mogą sprawdzić właściciele wszystkich platform sprzętowych, na których ukazała się gra. Gracze pecetowi muszą zapłacić równowartość 7 dolarów (ok. 22 złote) lub 560 punktów BioWare – całość jest do pobrania na przykład z tego miejsca. Na PlayStation Store dodatek jest dostępny za tą samą kwotę, a posiadacze Xboksów 360 muszą wydać 560 punktów Microsoftu.

Dodatek DLC „Dragon Age: Poczatek - Pieśń Leliany” już dostępny - ilustracja #1

Najnowsze DLC opowiada o spisku, w jaki została uwikłana Leliana, która jest właśnie na bardzo ryzykownej misji z jej mentorką imieniem Marjolaine. Uciekając przed oprawcami i eliminując zagrożenie będziemy dowiadywać się nowych szczegółów na temat przeszłości głównej bohaterki. Przypominamy, że Leliana była jedną z kluczowych postaci podstawowej gry, mogła dołączyć do naszej drużyny i między innymi nauczyć nas specjalizacji barda.

Przygodę urozmaicać będą w pełni dubbingowane przerywniki filmowe oraz nowe kompozycje muzyczne. Po ukończeniu dodatku dostaniemy specjalną nagrodę, którą będzie można przenieść do kampanii w Dragon Age: Początek oraz Dragon Age: Poczatek – Przebudzenie.