Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2011, 12:40

autor: Sarge

Doczekamy się dema nowej odsłony SSX

Najnowsza odsłona serii snowboardowej SSX doczeka się wersji demonstracyjnej. Taką informację ujawnił Sean Smillie, jeden z producentów gry.

Jeden z producentów nadchodzącej odsłony SSX oświadczył, że gra doczeka się wersji demonstracyjnej. Do tej pory nie wiedzieliśmy, czy takowa zostanie w ogóle udostępniona.

Sean Smillie powiedział w rozmowie z redakcją serwisu TheGamingLiberty, że demonstracja SSX jest w planach firmy. Rozmówca przyznał jednak, że sam nie został poinformowany, kiedy dojdzie do jej premiery. Nie podał także jakichkolwiek szczegółów na temat ewentualnej zawartości dema.

Doczekamy się dema nowej odsłony SSX - ilustracja #1

Twórca gry został również zapytany o motywy stojące za usunięciem podtytułu Deadly Descents, pod którym nowy SSX był początkowo zapowiadany. Taka nazwa nie odzwierciedlała odpowiednio trzech złotych zasad, które deweloper chciał zawrzeć w swoim dziele – „Ścigaj się, Wykonuj triki, Przetrwaj”. Określenie Deadly Descents skupiało się raczej na tym ostatnim czynniku, co mogłoby wprowadzać ludzi w błąd, sugerując, że w grze brakuje typowego dla serii ścigania się i wykonywania efektownych ewolucji.

SSX ukaże się w styczniu 2012 roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Edycja na konsolę Sony zostanie wzbogacona dodatkową, ekskluzywną zawartością. Użytkownicy tej platformy będą mogli szaleć na stokach góry Fudżi.