Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2017, 09:29

autor: luckie

DiRT Showdown za darmo na PC w Humble Store

Do jutrzejszego wieczora w Humble Store można za darmo odebrać cyfrową kopię DiRT Showdown na PC, zręcznościowej odsłony rajdowego cyklu od studia Codemasters.

Humble Store oferuje za darmo cyfrową wersję PC wyścigówki Dirt Showdown – zręcznościowego spin-offa rajdowej serii od mistrzów gatunku, studia Codemasters Software. Oczywiście promocja jest limitowana czasowo i zakończy się jutro o 19:00, więc jeśli chcecie dodać arcade’owego Dirta z 2012 roku do swojej rosnącej kolekcji gier na Steamie, najlepiej zróbcie to od razu. Osoby, które skorzystają z oferty, oprócz darmowego klucza aktywacyjnego Dirt Showdown otrzymają kupon rabatowy 10% na subskrypcję programu lojalnościowego Humble Monthly dla nowych członków (do wykorzystania do 3 lutego 2017 roku).

  1. Odbierz Dirt Showdown za darmo w Humble Store

W listopadzie Humble Store rozdawał za darmo grę Dirt 3: Complete Edition. Od tamtej pory tytuł zniknął zupełnie z oferty sklepu, podobnie jak ze Steama i GOG. Analogiczny los spotkał dwie inne produkcje Codemasters: GRID z 2008 roku i F1 2013. Ponieważ stało się to wraz z początkiem roku 2017, prawdopodobne jest, że w grę weszło wygaśnięcie licencji na sprzedaż tytułów.

Przy okazji przypominamy o aktualnej ofercie Humble Bundle, do której trafiły gry niezależnych twórców, zbierające bardzo dobre oceny od użytkowników Steama. Wśród nich znalazło się Day of the Tentacle: Remastered, czyli remake klasycznej przygodówki od LucasArts z wczesnych lat 90. Więcej na ten temat pisaliśmy w tym newsie.

  1. Oficjalna strona serii Dirt

Ostatnia aktualizacja: 2017-01-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

DiRT Showdown

DiRT Showdown