Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2019, 10:30

autor: Entelarmer

Diablo Immortal - zobacz gameplay trailer z BlizzConu 2019

Po zapowiedzi Diablo 4 firma Blizzard przypomniała nam o Diablo Immortal. Mobilna odsłona cyklu doczekała się kolejnego zwiastuna, prezentującego rozgrywkę łowcą demonów, nowe lokacje i inne atrakcje gry.

Diablo Immortal? A tak, było coś takiego. - Diablo Immortal - zobacz gameplay trailer z BlizzConu 2019 - wiadomość - 2019-11-04
Diablo Immortal? A tak, było coś takiego.

Pamiętacie Diablo Immortal? Zapewne tak, bo zapowiedź gry na zeszłorocznej edycji BlizzConu wywołała burzę wśród graczy, głównie dlatego, że była to jedyna ujawniona produkcja z serii Diablo. Doszło do tego, że przez niemal rok Blizzard słowem nie wspomniał o mobilnej odsłonie. Dopiero teraz, już po ogłoszeniu i prezentacji Diablo IV, firma przypomniała sobie (i nam) o Diablo Immortal, publikując nowy zwiastun. Filmik prezentuje garść niewidzianych wcześniej atrakcji, takich jak trzy nowe strefy, pierwsze legendarne przedmioty i światowe wydarzenie (Nawiedzoną karocę) oraz czwartą z sześciu planowanych klas – łowcę demonów. Materiał zamieściliśmy poniżej.

Prócz tego twórcy opublikowali wpis poświęcony Diablo Immortal na oficjalnej stronie gry. Wyjaśniono w nim kwestię mechaniki Ultimate, czyli zdolności specjalnych bohaterów. Wraz z atakowaniem wrogów będziemy ładować specjalny pasek, a po jego wypełnieniu otrzymamy opcję aktywowania niszczącej mocy, na krótki czas znacznie zwiększającej nasz potencjał bojowy. Poruszono też temat mikrotransakcji oraz daty premiery, tyle że na żadne z tych pytań nie odpowiedziano jednoznacznie. Możemy więc założyć, że premiera mobilnego Diablo wciąż jest bardzo odległa, aczkolwiek zapewne nie tak bardzo, jak Diablo IV. Jeśli jednak chcielibyście sprawdzić produkcję wcześniej, możecie zarejestrować się na oficjalnej stronie Diablo Immortal, by zyskać szansę na udział w testach.

Na krwawy karnawał w Diablo Immortal jeszcze poczekamy. - Diablo Immortal - zobacz gameplay trailer z BlizzConu 2019 - wiadomość - 2019-11-04
Na krwawy karnawał w Diablo Immortal jeszcze poczekamy.