Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2022, 13:09

autor: Adam Adamczyk

Diablo Immortal - brak dźwięku. Jak naprawić problem?

Niektórzy gracze mają problem z brakiem dźwięku w Diablo Immortal. Z tego poradnika dowiecie się, jak go rozwiązać.

źródło: YouTube | Diablo Immortal

Diablo Immortal na dobre zadebiutowało na smartfonach i jak to zazwyczaj bywa przy tak dużych i świeżych produkcjach, czasami pojawiają się błędy, które prawdopodobnie zostaną rozwiązane w patchach. Jedna z takich trudności dotyczy braku dźwięku. Jak sobie z tym poradzić?

Diablo Immortal – problemy na iOS

Niektórzy gracze skarżą się na to, że podczas uruchomienia gry nie słychać dźwięku. Warte odnotowania jest to, że takie problemy mają najczęściej posiadacze iPhone’ów i iPadów, czyli urzadzeń działających na systemie iOS, co może wskazywać, że niektóre pliki mogą nie być w pełni kompatybilne z firmware’em urządzeń mobilnych marki Apple

Naprawa problemu

Diablo Immortal - brak dźwięku. Jak naprawić problem? - ilustracja #1
Menedżer pobierania
Diablo Immortal - brak dźwięku. Jak naprawić problem? - ilustracja #2
Zasoby audio

Jeżeli nie masz dźwięku w grze, upewnij się, że pobrałeś Zasoby Audio. W tym celu naciśnij na Menedżer pobierania w prawym górnym rogu i przesuń palcem w prawo, aż zobaczysz pakiet Zasoby audio. Jeśli po ich pobraniu nadal nic się nie zmieniło, można zrestartować telefon lub wybrać opcję „napraw klienta”. Co warte odnotowania, niektórym graczom pomogło uruchomienie gry z aktywnymi słuchawkami bluetooth. Jeżeli żadna z tych opcji nie przyniosła rezultatu, można także przeinstalować grę lub zaczekać, aż zostanie wydana odpowiednia łatka.