Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 sierpnia 2020, 09:10

autor: Adrian Werner

Diablo Immortal - nowy zwiastun pokazuje ulepszone postacie

Do sieci trafił nowy zwiastun Diablo Immortal. Pokazuje on m.in. ulepszone modele postaci w mobilnej odsłonie popularnego cyklu studia Blizzard.

Przedwczoraj ruszyła tegoroczna edycja imprezy ChinaJoy. Jednym z jej owoców okazał się nowy zwiastun Diablo Immortal, czyli mobilnej odsłony popularnej marki.

Filmik pozwala zobaczyć m.in. ulepszone modele grywalnych postaci. Zawiera również sporo fragmentów rozgrywki. Całość prezentuje się bardzo dobrze.

Zapowiedź projektu w 2018 roku wywołała dużo negatywnych emocji, ale wynikało to z tego, że wtedy była to jedyna ujawniona nowa odsłona cyklu. Obecnie, gdy wiemy, że studio Blizzard pracuje nad Diablo IV, sytuacja jest inna. Dzisiaj możemy spojrzeć na Diablo Immortal jako na mobilny spin-off serii, a nie przyszłość całej marki. Z takiej perspektywy produkcja wygląda obiecująco.

Niestety, nadal nie wiemy, kiedy Diablo Immortal zadebiutuje na rynku. Gra zmierza na urządzenia z systemami iOS oraz Android i najpewniej wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

  1. Oficjalna strona Diablo Immortal
  2. Oficjalna strona studia Blizzard Entertainment