Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2019, 11:30

Diablo 4 - 24 minuty gameplaya Barbarzyńcy

Serwis Game Informer wypuścił obszerny gameplay z Diablo IV, pokazujący ponad 20 minut rozgrywki klasą Barbarzyńcy.

Najważniejszym wydarzeniem zeszłotygodniowej imprezy BlizzCon była zapowiedź Diablo IV, czyli czwartej odsłony kultowego cyklu RPG-ów akcji. Osoby czekające na tę produkcję zainteresować powinien nowy gameplay opublikowany przez magazyn Game Informer.

Filmik oferuje 24 minuty zapisu rozgrywki i pokazuje w akcji klasę Barbarzyńcy. Gameplay zarejestrowano w siedzibie studia Blizzard Entertainment. Nagrano tam również analogiczne materiały koncentrujące się na postaciach Druida i Czarodziejki, które wkrótce także trafią do sieci.

Poza Barbarzyńcą w Diablo 4 zagramy również Czarodziejką, Druidem oraz dwiema nieujawnionymi jeszcze klasami. - Diablo 4 - 24 minuty gameplaya Barbarzyńcy - wiadomość - 2019-11-06
Poza Barbarzyńcą w Diablo 4 zagramy również Czarodziejką, Druidem oraz dwiema nieujawnionymi jeszcze klasami.

Diablo IV wciąż znajduje się na wczesnym etapie produkcji. Sporo rzeczy może więc jeszcze ulec zmianie. Mimo to już teraz gra prezentuje się wyśmienicie, a gameplay daje dobre pojęcie o kierunku, w którym zmierza ten projekt.

Przypomnijmy, że gra powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na razie twórcy nie są gotowi podać żadnej, nawet przybliżonej daty premiery.

Produkcja połączy rozwiązania z poprzednich części z nowymi elementami. Celem autorów jest powrót do mrocznego klimatu pierwszych dwóch części, ale sama mechanika walki przypominać będzie tę z Diablo III. W porównaniu z wcześniejszymi odsłonami mocniej rozbudowany zostanie aspekt sieciowy. Główny świat działać ma prawie jak w grach MMO, oferując krainę otwartą dla dużych grup graczy. Natomiast eksploracja lochów odbywać się będzie w małych instancjach dla kilkuosobowych drużyn.

Sieciowy aspekt głównego świata sprawi, że Diablo IV będzie wymagało stałego połączenia z Internetem. Niestety, autorzy nie mają w planach trybu offline.

  1. Diablo 4 wygląda jak Diablo, którego zawsze chcieliśmy
  2. Diablo 4 – masa informacji o grze i dwugodzinne zapisy dema
  3. Oficjalna strona internetowa Blizzarda
  4. Oficjalna strona internetowa Diablo 4