Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2019, 09:15

autor: Adrian Werner

Diablo 4 - klasa Czarodziejki na 10-minutowym gameplayu

Do sieci trafił trwający ponad dziesięć minut gameplay z gry Diablo IV, który pozwala obejrzeć w akcji klasę Czarodziejki.

Wczoraj pisaliśmy o opublikowanym przez magazyn Game Informer obszernym gameplayu z Diablo IV, czyli czwartej odsłony kultowego cyklu studia Blizzard Entertainment, który koncentrował się na klasie Barbarzyńcy. Dzisiaj do sieci trafił analogiczny materiał pokazujący w akcji Czarodziejkę.

Filmik zawiera ponad dziesięć minut gameplaya. Zarejestrowano go we wczesnej wersji gry, która oferowała tylko kobiece postacie w tej klasie. Pełne wydanie pozwoli również wcielić się Czarnoksiężnika. Do premiery Diablo IV pozostał najpewniej szmat czasu, więc wiele z widocznych w wideo elementów może jeszcze ulec zmianie. Już teraz jednak rozgrywka prezentuje się bardzo atrakcyjnie i sprawia, że z optymizmem wypatrujemy pełnego wydania gry.

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera Diablo IV. - Diablo 4 - klasa Czarodziejki na 10-minutowym gameplayu - wiadomość - 2019-11-07
Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera Diablo IV.

W Diablo IV znajdziemy pięć klas. Na razie ujawniono trzy z nich, a dwie pozostają tajemnicą. Redaktorzy magazynu Game Informer zarejestrowali zapisy rozgrywki prezentujące Barbarzyńcę, Czarodziejkę i Druida. Ostatni z filmików najpewniej zostanie udostępniony jutro.

Przypomnijmy, że Diablo IV zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Na razie twórcy nie są gotowi ujawnić planowanej daty premiery.

Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na debiut gry. Nikt nie ma ochoty na powtórkę sytuacji z Diablo III, w przypadku którego cierpliwość fanów została wystawiona na dużą próbę. Projekt zapowiedziano bowiem w czerwcu 2008 roku, a na półki sklepowe trafił on dopiero cztery lata później.

  1. Diablo 4 wygląda jak Diablo, którego zawsze chcieliśmy
  2. Diablo 4 – masa informacji o grze i dwugodzinne zapisy dema
  3. Oficjalna strona internetowa Blizzarda
  4. Oficjalna strona internetowa Diablo 4