Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Nicolas Games Press Release" 12 grudnia 2005, 11:26

Dead to Rights 2 już w sprzedaży

Firma Nicolas Games poinformowała, że do sklepów trafiła właśnie polska wersja gry Dead to Rights 2. Deatd to Rights 2to znakomita gra TPP łącząca wciągającą fabułę z dynamiczną akcją. Nowoczesny silnik gry zapewnia doskonałą grafikę, efekty wizualne oraz fizykę otoczenia.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Nicolas Games poinformowała, że do sklepów trafiła właśnie polska wersja gry Dead to Rights 2. Dead to Rights 2to znakomita gra TPP łącząca wciągającą fabułę z dynamiczną akcją. Nowoczesny silnik gry zapewnia doskonałą grafikę, efekty wizualne oraz fizykę otoczenia.

Cechy:

  • Pełna polska wersja językowa - w roli Jack'a Slate'a wystąpił Paweł Wilczak
  • Atrakcyjna cena - 79,99zł
  • Nowe chwyty rozbrajające – trzynaście nowych brutalnych chwytów umożliwiających eliminowanie przeciwników w walce bezpośredniej.
  • Akcje w zwolnionym tempie – Pełna swoboda ruchów umożliwia obracanie się w powietrzu we wszystkie strony i płynną zmianę celów, dzięki czemu Jack może likwidować przeciwników w niezwykle widowiskowy sposób.
  • Uzbrojenie – Olbrzymi arsenał Jacka zawiera takie cacka jak wyrzutnie rakiet, granaty, koktajle Mołotowa i wiele innych!
  • Walka bronią do walki wręcz – Dynamiczny system walki wręcz umożliwia Jackowi zbieranie i korzystanie z broni do walki wręcz, dostępne są między innymi kije basebollowe, metalowe rurki, tasaki i miecze.