Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2011, 19:26

autor: Ender

Dead Island - zawartość Survival Kit

Producent Dead Island, firma Techland zaprezentowała właśnie zawartość specjalnej edycji kolekcjonerskiej gry.

Techland zaprezentował właśnie, zawartość specjalnej edycji kolekcjonerskiej gry Dead Island o nazwie Survival Kit, która powstała z myślą o najbardziej zagorzałych fanach gry.

Dead Island - zawartość Survival Kit - ilustracja #1

W ogromnym zestawie poza samym Dead Island w edycji Gore, znajdziemy wiele dodatków i gadżetów, które wbrew ostatnio dominującym trendom oferowania głównie wirtualnych przedmiotów, będziemy mogli wziąć do własnych rąk.

Dead Island - zawartość Survival Kit - ilustracja #2

Według producenta w jej skład wejdą: gra, specjalne pudełko, soundtrack, smycz, zawieszka na drzwi, apteczka, świetliki ratunkowe, gwizdek, kompas, termometr, szkło powiększające, scyzoryk, lornetka, latarka, bidon, torba na gadżety, plakat, koszulka polo, Fan Kit DVD oraz komplet trzech DLC.

Sugerowaną cenę całego zestawu ustalono na 199,90 zł w wersji pecetowej, a 299,90 zł w przypadku konsolowej (Xbox 360, Playstation 3). Jeżeli Techlandowi uda się dotrzymać obietnic co do zawartości Survival Kit, będzie on z pewnością jedną z najbardziej ciekawych edycji kolekcjonerskich dostępnych na rynku.

W czerwcu informowaliśmy już o zawartości pozostałych dwóch specjalnych edycji Dead Island. Pierwszą była Gore Edition (dostępna dla osób składających zamówienia przedpremierowe), która będzie wzbogacona o trzy kupony pozwalające ściągnąć w dniu zakupu DLC, według producenta warte ponad 10 euro. Drugą była Red Edition, która poza metalowym pudełkiem, DLC, plakatem, smyczą zawierać będzie również ręcznik, pudełko miętówek oraz białą torbę na ramię.

Oficjalną premierę Dead Island w Europie i Polsce zaplanowano na 9 września tego roku. Oczekując na debiut gry warto zapoznać się z zapowiedzią tytułu w serwisie gry-online.pl lub zobaczyć wideo-relacje z testów trybu kooperacji.