Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2011, 21:10

Drugi dzień promocji na Steamie związanej z konwentem QuakeCon

W drugim dniu promocji na serwisie dystrybucji cyfrowej Steam, związanej z trwającym właśnie konwentem QuakeCon, przeceniono tytuły z serii The Elder Scrolls.

W drugim dniu promocji w serwisie Steam, która pozwala nam zakupić po obniżonych cenach tytuły od id Software oraz Bethesdy, przygotowano zestaw dwóch gier z serii The Elder Scrolls.

Drugi dzień promocji na Steamie związanej z konwentem QuakeCon - ilustracja #1

W jego skład wchodzą The Elder Scrolls III: Morrowind oraz The Elder Scrolls IV: Oblivion, obie w wersji GOTY, zawierającej wszystkie oficjalne dodatki i zestawy DLC, w cenie 14,99 euro (ok. 60 złotych). Niestety oferta dotyczy jedynie oryginalnej angielskiej wersji językowej tych tytułów. Gry w obniżonej cenie dostępne będą do godziny 19.00 jutrzejszego dnia.

Przypomnijmy, że promocja związana jest z odbywającym się w dniach 4-7 sierpnia konwentem QuakeCon. Poza dokonaniem zakupów, wszyscy chętni użytkownicy Steama mogą nadal przetestować za darmo pełną wersję Brinka. Watro się śpieszyć bo oferta wygasa w tę niedzielę o godzinie 22:00. Do poniedziałku natomiast będziemy mogli zakupić grę za połowę jej ceny, czyli za 24,99 euro (ok. 100 złotych). Podobnie jak w przypadku innych specjalnych promocji, Valve wynagrodzi nas dodatkowo bonusową maską dla naszej postaci w grze Team Fortress 2.