Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2011, 09:58

autor: Kono

Data premiery Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ujawniona

Firma Ubisoft poinformowała, że gra Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 6 marca. Premiera europejskiej wersji tytułu odbędzie się trzy dni później.

Firma Ubisoft ujawniła dokładną datę premiery gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Taktyczna strzelanka pojawi się na półkach sklepowych w USA 6 marca, a w Europie zadebiutuje najprawdopodobniej trzy dni później.

Pierwsze przesłanki mówiące o debiucie tytułu pojawiły się niemalże równocześnie na łamach kilku sklepów internetowych. Termin premiery ustalony na 6 marca podały Gamefly, Amazon, Target, GameStop, Wal-Mart oraz Best Buy. Wydawca produkcji zapytany o te doniesienia potwierdził je, zawężając tym samym ostatnie informacje mówiące o tym, że tytuł pojawi się w marcu 2012.

Data premiery Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ujawniona - ilustracja #1

Przypominamy, że na styczeń przyszłego roku twórcy zaplanowali beta testy Future Soldier. Warto zaznaczyć, że wezmą w nich udział tylko użytkownicy Xboksa 360, którzy zakupili grę Splinter Cell: Conviction bądź złożyli przedpremierowe zamówienie na Ghost Recon: Future Soldier w sieci sklepów GameStop. Jak dotąd, firma Ubisoft nie podała żadnych informacji dotyczących testów na innych platformach.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier pozwoli wcielić się w żołnierza elitarnego oddziału, który musi wykonać wiele niebezpiecznych misji. Gra zostanie wydana na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Wersja na konsolę Microsoftu zaoferuje obsługę kontrolera Kinect, którą efektownie zaprezentowano podczas tegorocznych targów E3.