Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2011, 09:58

autor: Kono

Data premiery Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ujawniona

Firma Ubisoft poinformowała, że gra Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 6 marca. Premiera europejskiej wersji tytułu odbędzie się trzy dni później.

Firma Ubisoft ujawniła dokładną datę premiery gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Taktyczna strzelanka pojawi się na półkach sklepowych w USA 6 marca, a w Europie zadebiutuje najprawdopodobniej trzy dni później.

Pierwsze przesłanki mówiące o debiucie tytułu pojawiły się niemalże równocześnie na łamach kilku sklepów internetowych. Termin premiery ustalony na 6 marca podały Gamefly, Amazon, Target, GameStop, Wal-Mart oraz Best Buy. Wydawca produkcji zapytany o te doniesienia potwierdził je, zawężając tym samym ostatnie informacje mówiące o tym, że tytuł pojawi się w marcu 2012.

Data premiery Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ujawniona - ilustracja #1

Przypominamy, że na styczeń przyszłego roku twórcy zaplanowali beta testy Future Soldier. Warto zaznaczyć, że wezmą w nich udział tylko użytkownicy Xboksa 360, którzy zakupili grę Splinter Cell: Conviction bądź złożyli przedpremierowe zamówienie na Ghost Recon: Future Soldier w sieci sklepów GameStop. Jak dotąd, firma Ubisoft nie podała żadnych informacji dotyczących testów na innych platformach.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier pozwoli wcielić się w żołnierza elitarnego oddziału, który musi wykonać wiele niebezpiecznych misji. Gra zostanie wydana na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Wersja na konsolę Microsoftu zaoferuje obsługę kontrolera Kinect, którą efektownie zaprezentowano podczas tegorocznych targów E3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.