Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2011, 12:42

autor: Hed

Darmowe nieśmiertelniki do Battlefield 3 za obejrzenie zwiastuna filmu Act of Valor

Jak zdobyć specjalne nieśmiertelniki do gry Battlefield 3? Wystarczy obejrzeć nowy zwiastun filmu wojennego Act of Valor. Materiał trwa trzy minuty i raczej nie będziecie się przy nim nudzić.

Wytwórnia odpowiedzialna za film Act of Valor i firma Electronic Arts przygotowały małą promocję dla wszystkich miłośników kina wojennego oraz gry Battlefield 3. Za obejrzenie zwiastuna nadchodzącego obrazu otrzymamy specjalne nieśmiertelniki, które można przypisać do pecetowego lub konsolowego konta Battlelog.

Żeby skorzystać z promocji wystarczy udać się na stronę poświęconą filmowi i obejrzeć trailer. Materiał trwa 3 minuty i właśnie tyle trzeba odczekać, aby otrzymać dostęp do specjalnych dodatków (stosowne linki pojawiają się po zwiastunie). Jeśli lubicie kino wojenne, to na pewno nie będziecie się nudzić. Act of Valor zapowiada się na całkiem ciekawą propozycję dla fanów gatunku.

Darmowe nieśmiertelniki do Battlefield 3 za obejrzenie zwiastuna filmu Act of Valor - ilustracja #1

Nieśmiertelniki to specjalne przedmioty z trybu multiplayer Battlefielda 3, które odblokowujemy zdobywając kolejne poziomy i zaliczając wyzwania. Plakietki można też przejąć w inny sposób: zabijając przeciwników nożem. Przypominamy, że macie okazję „oskalpować” w ten sposób także załogę redakcji gry-online.pl – wystarczy zagrać na naszym oficjalnym serwerze.

  1. Oficjalna strona Act of Valor
  2. Zagraj z nami w Battlefield 3 na serwerze gry-online.pl
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 3

Battlefield 3