Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2011, 12:45

autor: Sarge

Duża aktualizacja usługi PlayStation Home

Dzisiaj zaktualizowana zostanie usługa PlayStation Home. Jej użytkownicy otrzymają kilka nowych atrakcji, w tym m.in. nowe dzielnice do zwiedzania.

Posiadacze konsoli PlayStation 3 doczekają się dzisiaj aktualizacji usługi PlayStation Home wprowadzającej kilka nowych atrakcji. Na razie serwis jest nieczynny ze względu na prace konserwacyjne, ale w ciągu najbliższych godzin powinien być reaktywowany.

Duża aktualizacja usługi PlayStation Home - ilustracja #1

Firma Sony odnowiła główny plan Home i dodała dzielnice przeznaczone dla fanów poszczególnych gatunków gier. W rejonie Action będziemy mogli zagrać w darmową produkcję Bootleggers ’29. Jest to pierwszoosobowa strzelanina, w której jako awatar PlayStation Home przenosimy się do czasów prohibicji i bierzemy udział w starciach pomiędzy policjantami a kryminalistami.

Dzielnica Sportswalk zaoferuje różnego rodzaju atrakcje sportowe. Rozegramy tutaj partyjkę w rzutki lub stoczymy pojedynek karciany w pokera. Dostępny będzie również specjalny quiz, w którym przygotowano ok. 10 tysięcy pytań. Poprawne odpowiedzi mają być nagradzane pewnymi nagrodami.

Rejon Adventure zostanie zdominowany przez grę Uncharted 3: Fortune Hunter. Jest to specjalna produkcja inspirowana trzecią częścią przygód Nathana Drake’a, w której będziemy mieli do czynienia z widokiem zza pleców postaci, możliwością ukrywania się za osłonami oraz bogatym zestawem uzbrojenia. Potyczki rozegramy na arenie inspirowanej poziomem Jemen obecnym w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a.

Duża aktualizacja usługi PlayStation Home - ilustracja #2

Z kolei Indie Park będzie pełny różnego rodzaju gier niezależnych, takich jak Espionage 9, Gnome Curling, czy Los Penguini Brothers. Ma to być doskonałe miejsce dla początkujących deweloperów, którzy chcą zaprezentować graczom swoje pierwsze dzieła. Z czasem będą zatem dodawane kolejne pozycje. Całość zostanie wzbogacona o strefę społecznościową Boardwalk, gdzie zagramy m.in. w produkcję logiczną Cogs. Cały czas dostępne będą obecne już wcześniej formy rozrywki, takie jak szachy czy kręgle.

PlayStation Home to miejsce, w którym użytkownicy PlayStation Network mogą spotkać się ze sobą pod postacią wirtualnych awatarów i skorzystać z atrakcji w stylu tych wymienionych wyżej. Usługa nie jest zbyt popularna wśród posiadaczy PlayStation 3, a dzisiejsza aktualizacja ma zapewne przyciągnąć do niej nowe osoby.

Duża aktualizacja usługi PlayStation Home - ilustracja #3
Duża aktualizacja usługi PlayStation Home - ilustracja #4
Duża aktualizacja usługi PlayStation Home - ilustracja #5